Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradtál már kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradtál már kapcsolatban úgy, hogy nem voltál szerelmes? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
voltam, de ha egy-két hónap alatt nem alakul ki a szerelem, akkor szakítás a vége.
2013. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
legfőképp úgy értettem,hogy elmúlt az érzés mondjuk évek után
2013. márc. 24. 15:22
 3/22 anonim ***** válasza:
Eleinte nem még nem volt meg a szerelem, csupán a testi vonzalom, ami persze változott idővel, mert lángra lobbantak az érzéseim. Ha érzed a testi vonzalmat a partnered iránt, de a szerelmet nem, az az elején nem probléma.
2013. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen. Szakítás.
2013. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jajj ne haragudj félreértettem a kérdést. Igen, már a mostani kapcsolatomban sincs meg az a lángoló szerelem, hanem "csak" kötődés, szeretet, és néha azért fellángol még a szerelem,vagy ahhoz hasonló érzés. De ettől függetlenül, hogy nem olyan mint korábban, nem tudnék a párom nélkül élni. (első válaszoló voltam)
2013. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A szerelem hamar elmúlt de ennek ellenére szerettük egymást, fontos volt nekünk a másik, és nem tudtuk elképzelni egymás nélkül mert ragaszkodtunk a másikhoz, noss...így még 8 évig voltunk együtt.
2013. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
rosszul teszi aki benne marad egy ilyenben? később jön rá,hogy sok évet vesztegetett ezzel?
2013. márc. 24. 15:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Több mint egy éve vagyok ilyen kapcsolatban, többször volt, hogy egy-két hétig nem beszéltünk. De ő nem fog elengedni, én pedig kevés vagyok egyedül a szakítsához. Szóval együttvagyunk, nem érzem, hogy olyan nagy szenvedés lenne, csak néha rájövök, hogy nekem hiányzik a szerelem, aztán mindig lenyugszom.

19/L

2013. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Mi nem bántuk meg mert nagyon szerettük egymást. A szerelem meg soha nem tart örökké. Ezt egy idősebb tapasztalt értelmes ember is tudja.
2013. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy ha csak szerelemből vagy együtt valakivel, és ha a szerelem elmúlik (mert mindig elmúlik) akkor dobod, 2-3-4 évente cserélgetheted a párodat...
2013. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!