Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottak veled - milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shivad kérdése:

Ha szakítottak veled - milyen infót juttassunk magunkról az exünk felé, amire tuti felkapja a fejét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez az ego játéka, de biztos veletek is előfordult, hogy miután a párotok otthagyott benneteket, ő élte világát, bulizni járt, stb. - míg ellenben veletek az összes próbálkozás ellenére sem történt semmi jó. Én jó viszonyt ápolok a családjával és néhány barátjával is, akik persze minden infót elmondanak rólam neki. Kérdésem az az, hogy mit "meséljek" nekik magamról, amit az exem tuti nem viselne el, és az egóját is zavarná?

2013. ápr. 8. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
hogy aids-es vagy. arra tuti felfigyel majd:)
2013. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmit! Hagyd békén :) Így tisztességes :)
2013. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de én ötletekre vagyok kíváncsi, nem lebeszélésre.
2013. ápr. 8. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni akarlak, de mit érsz el vele? Ha fájdal-

mat akarsz neki okozni, akkor felejtős, mert ugye info-

kat többet te hallasz, és akkor ő is elkezd olyat ter-

jeszteni, hogy belebolondulsz. Ha meg jó dolgokat mon-

danál, akkor az egoját fényeznéd, azt meg nem akarod.

2013. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Köszi, de én ötletekre vagyok kíváncsi, nem lebeszélésre." Mit akarsz, ha neked, aki -közülünk- legjobban ismeri még ötleted sincs? Kezdem gyanitani a szakitás valodi okát. Jobb ha nyugton maradsz, különben csak hülyét csinálsz magadbol. Az jobb?
2013. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aids tényleg "jó" ötlet, bár kérdés, hogy ki hinne neked, plusz elég durva poén. Meg ilyet ki az, aki boldogan közöl másokkal?

A legjobban azzal tudnál "visszavágni", ha normálisan viselkednél, és tojnál rá magasról, illetve feltűnően jól éreznéd magad valaki mással. Minden egyéb mással csak magad alázod meg.

2013. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek az exeim.
2013. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettek. Én nem negatívat szeretnék terjeszteni, hanem hallja vissza azt, hogy pl. bulizni járok, megismerkedtem valakivel, stb. Ő most azt hiszi, hogy én még mindig sírok utána és most rossz nekem - ami nyilván így is van, de ezt neki nem kell tudnia.
2013. ápr. 8. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát járj el bulizni, ismerkedni és éld a világot.
2013. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 valook ***** válasza:
100%
Légy mindig csinos, jó kedvü. Ha találkoztok mosolyogj. Meséld el a barátaidnak hogy pl. angolt tanulsz, mert ezt te akarod, és megteheted. Vagy hogy sokat jársz kirándulni. De menj is el, mert jót tesz neked. Saját tapasztalatból irok. Én ezeket tettem, teszem, igaz nem meséltem a barátoknak, igy is mindenki megtudta. 49N
2013. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!