Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, de megbántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de megbántam, mit tegyek? /kiharcolta)

Figyelt kérdés

Azért döntöttem a szakítást mellett, mert nagyon úgy éreztem, hogy ezt akarja kiharcolni, ő valahogy nem mondta ki. Az eldöntendő kérdésekre vagy nem felelt, vagy kerülte a választ. Az agyára mentem a sok hisztivel, elégedetlenséggel és besokalt.Mindig azt állította, hogy az érzései nem változtak felém, nem arról van szó, hanem a sok vita, és mi lesz később velünk, nagyon aggasztotta, írta. Kiöltem belőle mindent. De végül még egy kérdés, ha szeretünk állítólag valakit, hogy vagyunk képesek lemondani róla? Ugye én szakítottam, ilyenkor valahogy úgy szól a törvény, hogy neked kell keresned. De ilyen esetben? Két hétig ment az üzenet váltás néha néha, úgy éreztem elég, ennyi idő után sem akar látni?!és még az utolsó pillanatban ő kérdezte, hogy mi van velünk, ezért gondolom, hogy belőlem akarta kicsikarni az elválás tényét.Így megtettem, megírtam az üzenetet, amire semmi válasz nem jött.Másnap pedig regisztrált a csodálatos facebookra, megjelölve az exet is, ettől is féltem. Amit szörnyen várok, hogy hiányozzam neki, átgondolja és keressen, ebbe a gondolatba tudok csak kapaszkodni. Azt is mondtam neki, ha nem szeret mondja ki, talán könnyebb lesz, ...erre a válasz , hogy akkor hazudna. Mindig én kerestem,én kértem, hogy próbáljuk meg,...tudta milyen érzékeny vagyok, hogy úgy is keresem. fejemhez is vágta, hogy soha nem várom meg , hogy ő keressen, hogy nincs tartásom. De most arra az elhatározásra jutottam, hogy hagyom nem keresem, várok és várok.Szörnyen érzem magam, cipelhetem a döntésem terhét, hogy én szakítottam, pedig szeretem, és a tudat, hogy miattam lett vége legnagyobb részt. Kimondhatatlan fájdalmat érzek.Félek!!! azért, hogy soha nem keres, soha nem lesz közöttünk semmi, és ha nem teszek semmit lesz neki valaki más. Az ilyen ember ha írja, hogy már nem boldog, sok a vita, miért nem tud szakítani????Miért nem hazudja azt, hogy kopj le nem szeretlek már, kihűltek az érzések???Miért nem lehet így vége? miért kell a másikra hárítani mindent? Nem tudom mit kellene tennem.......Jó lenne tudni, hogy van még remény, hogy ez csak 1 nagy pihi.


Légyszí szex dolgokat ne írjatok, mert semmi köze a dologhoz!!!!!!


26/L


A kapcsolat 4 évig tartott.



2013. ápr. 8. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
sok az a 4 év.. ennyi volt.. keress mást..
2013. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljétek meg, mondd el, hogy mennyire hiányzik és kérdezd meg, hogy van-e még egy esélyed.
2013. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy könnyű helyzetben, viszont a férfiak sokkal egyszerűbben gondolkoznak. Sajnos vagy nem sajnos. Aki hiányzik neki, akivel jó volt keresi és vele akar lenni és vele is fog lenni! Ennyi ha nem akkor nem fogadd el sajnos :(
2013. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ti is úgy gondoljátok elsősorban, hogy ne keressem? Úgy érzem, most nem tehetek úgy sem semmit, és csak rontanék a helyzeten, most végre ne én "könyörögjek". A férfiaknak tudtommal taszító, főleg, hogy ő is közölte ezt ne csináljam anno.
2013. ápr. 8. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted ennyire? Nem akarásnak sz.rás a vége.. miért nem engeded el?
2013. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne keresd, várj, tudom, hogy ez nagyon nehéz, de ha keresed , azzal elronthatod, persze nem tudom így kívülállóként h egyáltalán van e még mit, de nem kéne kockáztatni, hiszen írtad is, h ő maga mondta h nincsen tartásod , mutasd meg neki, hogy de mostmár igenis van.


"Az a nő, aki nem ad feladatot, nem jelent kihívást a férfinak, hanem csak ad, ad és mindent megtesz, hogy hátha kap, hatalmasat fog csalódni. Semmit sem fog kapni. Maximum egy igen rossz tapasztalatot."

2013. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mert nem könnyű 4 év után! de elengedtem,csak magam őrlődöm!és azért is mert tudom, hogy az én hibám volt!!!de írom, nem keresem, hagyom, csak azért bennem van a remény
2013. ápr. 8. 15:07
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Semmi sem könnyű se 1 se 4 se 10 év után, de ez már csak erőlködés.
2013. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Így van, lehet!!! de a remény hal meg utoljára ......
2013. ápr. 8. 15:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Várj! ne keres. Tudom nem könnyű,mert én is ebben voltam és ebben is vagyok.1 hétig voltunk külön akkor sem keresett,pedig majd bele halt a hiányomban.ha még egyszer ilyen szünet lesz,nem fogom keresni.Majd akkor fog jönni,ha nekem már nem fog kelleni.

Szóval tudom nehéz,de ne keresd!! ha nem fog téged keresni még sem,akkor hidd el,hogy soha nem volt a tiéd.

2013. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!