Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után keressem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után keressem az exemet? Szeretjük egymást, de eljátszottam a bizalmát!

Figyelt kérdés

Azt mondta barátként beszélhetünk és nem zárja ki, hogy majd újra összejövünk. Ekkor még volt egy kis remény bennem de aztán azt mondta írjam majd meg ha végeztem a sulival (az még 2 év).

Ezek után vajon van értelme írnom neki, vagy hagyjam örökre békén? Várjak a csodára, ő majd egyszer talán megkeres??


2013. febr. 13. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vége. A sulis szerelmek 99%-nak általában mindig vége. Szerintem ne táplálj remény(eke)t! (bocsi, de ez a véleményem) Szerintem max. gondolta, hogy két év alatt lenyugszol és elfelejted. Ráadásul amíg iskolás a gyermek, addig nincs kialakult énje. Sokszor csak évekkel később alakul ki a teljes személyiség. Szóval nagy valószínűséggel ő már - úgy mond - új életet kezd(ett).
2013. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
úgymond*
2013. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem suli szerelem. A diplomáig van ennyi idő ezt is csak azért akarja tudni mert félt, szeretné rendben tudni az életemet.
2013. febr. 13. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor pláne nem értem, hogy miért kell húzni? Egyáltalán minek kezdett akkor veled? És ha eljátszottad a bizalmát, de ő úgy vélekedik, hogy újrakezdhetitek talán két év múlva, akkor mi az oka, hogy csak két év múlva? Valami bibit látok a dologba.

Megkérdezted tőle? Mert hogyha tényleg jártál vele, azaz bizalmas barátja vagy, akkor ennyivel tartozik, hogy ezt elmondja neked. Ha pedig nem mered megkérdezni, akkor nem tudom, hogy hogy működött ez a kapcsolat. Ha meg nem válaszol nyiltan, akkor szerintem az egyértelműen "felejts el"-t jelent.

2013. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod a két ember közötti kapcsolat olyan, hogy meggyullad a szikra (létrejön a kémia) ---> aztán nagy lángra kap és ég a szerelem ---> utána forró meleg tűz van kettőjük között (amikor már nincs szerelem, de erős az igazi szeretet) <==== szerintem ez egy jó kapcsolat



De nektek már nincs meleg tűz. Nem tartjátok égve a tüzet. Nem tápláljátok és alszik ki. A bizalmatlanságod szüleménye, hogy csupán parázsló szén már csak az egész. Valószínűleg ő már nem akarja lángralobbantani a kettőtök közötti tüzet. Azt mondja vár még két évet. Addig meg max. barátság. Egy barátság hagyni fogja, hogy a parázs is kialudjon. Egy sima barátság nem idézi elő újra a tüzet.


Természetesen két év múlva, ha kialszik teljesen, újra lángralobbanhat, de ehhez kérdés, hogy addig éget-e valaki más mellett tüzet vagy nem és hogy akarja-e újra.


Szóval szerintem tök bizonytalan.

2013. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fél évig voltunk együtt. A szakításkor nem ígért semmit, én meg nem kérdeztem csak bólintotta csendben tudomásul vettem, hogy így döntött. Nem tudom- volt a válasz. Fogalma sincs neki sem, hogy innen lesz-e valaha közös folytatás.. Én nem belenyugodtam bele,hogy ennek így legyen vége.

Most azt érzi, hogy nem tudja folytatni de ki tudja egy hónap múlva hogy érez vagy amikor befejezem a sulit. Most idő kell neki. De vajon írjak neki ezen idő alatt kedves idézeteket, sajnálom bocsánat típusú rövid üziket,hogy érezze, vissza akarom kapni vagy egyáltalán ne érintkezzünk? Azt várom, hogy majd egyszer hátha visszahúzza a szíve (erre sincs garancia)

2013. febr. 13. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy idő kell meg ilyenek. Akkor nem kezdte volna el!
2013. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ne írj semmit. Ne alázkodj meg. Nekem az is fura, hogy fél év után hogy lehet egy kapcsolatot úgy lezárni, hogy nem mered megkérdezni, hogy miért? Két jólműködő kapcsolat azon múlik, hogy a két fél értelmesen meg tudja beszélni a dolgokat, akkor is ha vége, nem pedig oké azt kész.
2013. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy bulin elcsattant egy csók a szeme láttára mássalezért nem tud bennem bízni de összevissza beszélt azt is mondta h szivee szerint megbocsájtana de az észérvek azt diktálják h ne tegye mert aki egyszer megtette megteszi máskor meg betegsége miatt nem szabad idegeskednie ilyesmik.
2013. febr. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!