Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitas utan mit lehet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan mit lehet meg tenni? (reszletek lent)

Figyelt kérdés

Hetfon szakitott a baratom, azzal az indokkal, hogy most egyedul akar lenni, mivel jon az erettsegi es nem tud maximalisan erre koncentralni ha velem van. Angliaban akar tovabbtanulni, a feltetel az, hogy nagyon jo kell legyen az erettsegi atlaga, ugyhogy meg is ertem, hogy neki most ez az elso, de azt nem tudom elfogadni, hogy ezert szakitani kelljen.

En mas varosba jarok egyetemre, de mivel osztol en is Angliaba koltozok eleg lazan vettem, eleg sokat voltam itthon, nem mondhatom hogy 100%ban tavkapcsolat volt.

5 honapig voltunk egyutt, eddig nem volt egy komoly kapcsolata sem, a leghosszabb egy honap volt es nem vette komolyan, mindig o szakitott, mert megunta, nem voltak erzelmek stb.

Altalaban en jottem haza hetvegere, mert nem akart otthonrol penzt kerni, hogy jojjon hozzam meg nem is akarta otthon nagyon feszegetni a dolgokat, hogy igy erettsegi elott egesz hetvegeket nalam toltson.

Nem volt semmi elojele a szakitasnak, hetvegen meg arrol beszeltunk, hogy milyen lesz Angliaban, meg nyaron erettsegi utan milyen feszitvalokra meg hova menyjunk, sokszor volt, hogy nem en hoztam fel ezeket a tavolabbi dolgokat, hanem o. Sokmindent megtett a kapcsolatert, lemondott sokszor arrol, hogy csak baratokkal legyen, inkabb velem volt, nem nagyon jart ki nelkulem, esetleg ha nem voltam itthon, de hetvegen ha kimentunk valahova azt altalaban egyutt. Nem voltak konfliktusok, nezetelteresek, nagyon jol megvoltunk. A szuleivel/csaladjaval is jol kijottem. A semmibol jott az egesz es latom rajta, hogy bepanikolt az erettsegi meg az egyetemi bejutas miatt. Ma talalkoztunk es beismerte, hogy neki sem jo igy, volt olyan kijelentese amibol az jott ki, hogy nem akarja a ket napja meghozott donteset megvaltoztatni. Mondta, hogy szeret es latszott is rajta, hogy nincs jol, hogy tenyleg szeret es mar majdnem kibekultunk csak en sem voltam hatarozott. Felek attol is, hogy ha kibekulunk es tortenik valami, nem sikerul eleg jol az erettsegije en leszek a bunbak es arra ramenne a kapcsolat. Nem akarom most leterhelni azzal, hogy egyutt vagyunk, de igy sem jo, se neki se nekem. Hogy maradhatnek a kozeleben? Szeretnek neha kimenni vele egy kavera, felhivni, hogy mi ujsag vele, hogy van, de ezt szeretnem vele megbeszelni, hogy a kozeleben akarok maradni aztan kesobb meglatjuk hova jutunk... Ossze vagyok zavarodva es ketsegbe vagyok esve, odaig jutottam, hogy hatha mas okosabb es jobb otletei vannak mint nekem. HELP!!



2013. ápr. 11. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Erettsegiig jarjal velem, utana meglatjatok:)
2013. ápr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:))) nem akarom elerni, hogy hozzam se szoljon...
2013. ápr. 11. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél idiótább kifogást nem is találhatott volna ki.Egyszerűen csak megunt
2013. ápr. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem, ezt a hülyeséget, hogy "szeretlek, de szakítsunk, mert nem érek rá most annyit veled lenni, amennyit kéne", meg a többi hasonló, Zs kategóriás brazil tévésorozatokból elleshető szamárság... Mondd meg a pasidnak, hogy egy kapcsolat a szeretetről és a kitartásról szól, nem elvárásokról. Ha szeret, maradjon szépen veled még akkor is, ha mondjuk fél évig nem találkoztok.


Az élet egyszerű. Ha nem bonyolítják ilyen sületlenségekkel sz@rrá.

2013. ápr. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!