Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatom szerint egy átlagos külsejű csajnak is óriási elvárásai vannak egy pasitól. A szép lányok is?

Figyelt kérdés

Szerintetek a szép csajoknak nagyobb az elvárásuk mint az átlagosoknak? Vagy csak sok az önbizalomhiányos pasi aki inkább nem is próbálkozik csak a "szintjükbeli" lányoknál?

Ezért van az hogy manapság már egy átlagos csaj is nagyon oda van magától és beképzelt?


2013. ápr. 9. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg önbizalom hiányos pasi van, ezért azoknak, akik nem önbizalom hiányosak, sokkal nagyobb sikerük van.
2013. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1! igaza van

az önbizalom sokat jelent N

2013. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De honnan tudjam, hogy milyen csajoknál tudok biztosan bevágódni? tehát honnan lehet tudni, hogy mennyire vagyok jóképű???
2013. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányok mindig a saját lehetőségeikhez (szépség) képest a lehető legjobbat akarják választani. Főleg ha már családot akarnak alapítani. Vagyis a lehetőségeihez (megint szépség) képest olyan férfit fog szerezni, aki a lehető legjobban biztosítani tudja neki és közös gyereküknek a biztonságot. És egy önbizalommal teli ember nyilván nagyobb potenciállal bír, mert azt az illúziót kellni, h ő sikeresebben eltartja majd a nőt és megvédi...meg a nemtörődömség is azt az illúziót kellti a nőkben, h ez egy sikeres férfi lehet ha ilye lazán veszi a dolgokat, meg mer bunkó és nemtörődöm is lenni, szóval ha ilyen nemtörődöm mer lenni a nőkkel, akkor azt gondolják ennek minden újjára jut lány, ha ilyen könnyen mer parszt lennni. Ezért szeretik a rosszfiúkat....
2013. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és kérdező, nem kell h külsőleg a szintjükön legyél. Lehet egy gyönyörű lánynak közepes pasija, vagy éppen kövér, vagy egy bunkó... Lényeg h el kell hitetned a nőkkel, h nem egy önbizalomhiányos pasi vagy. Főleg ha szép lányt akarsz, akkor valamennyire dominánsnak (hatalommal bíró, pénzes, kigyúrt, celeb, vállalkozó, nagymenő, jó állású, ) olyannak kell lenned, akire kicsit azért felnéznek más férfiak, metr akire felnéznek, arról a nő azt gondolja, h na ennek jók a génjei, a gyerekemé is az lesz, emellett nem kell szűkölködnöm...metr a nőnek a legfontosabb nem maga, h jól éljen, hanem bele van kódolva, h jóhelyre szülje a gyereket a lehető legjobbra a lehetőségeihez képest. Szóval egy szegény nő szül szegénységbe gyereket szegény férfinak, mert nem tudta magát eladni mert csunya, buta...de próbál mind jót találni. és kérdező, ez azt jelenti, h ha nincs önbizalmad, akkor a szép lányok sajna elkerülnek, persze a kislányok lehet nem, mert náluk még nincs ilyen belső késztetés, h arra menjen, h a domináns...22 alatt még lehet sikere egy önbizalomhiányosnak egy átlagos lánynál, de hát az átlagos lányok is érnek ám annyit, vagy még sokkal többet is :)
2013. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valójában szerintem nem annyira a külső a fontos mint inkább a belső. Persze, mikor fiatalabb voltam én is a tökéletes külsejű nőket kerestem, persze hiába. De nekem most már megfelel egy aranyos, kedves, bájos nő is,akinek az alakja átlagos és nem kellenek a Barbi babák. Persze aztán ebben is jócskán lehet csalódni, mert a nők mesterien megtudják játszani magukat, és a bájos tündérből könnyen házisárkány lehet, aki mellett a férfi élete maga a pokol.
2013. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!