Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hagyott el? Soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott el? Soha nem bántottam, mindig hű voltam és kedves, Aki válaszol megy a zöld.

Figyelt kérdés

Na szóval pont tegnap szakított velem a barátom,akivel több mint 6 hónapja jártam.Mindig ott voltam vele,minden reggel 1 órát töltöttem avval,hogy tökéletes legyek,minden délután jártam futni és tornázni,hogy feszes,szexi legyen az alakom.Sosem csaltam meg,sőt mi több még annyit se mondtam soha egy fiúnak sem,hogy Szia.Mert féltem,hogy megbántom vele.Minden nap kimondtam,hogy szeretlek.Rengeteg romantikus pillanatunk volt.Volt,hogy megcsalt,de én elintéztem azzal,hogy ilyet máskor ne.Soha nem kiabáltam neki,bármit megtettem volna érte.Szülinapi meglepetés bulit rendeztem neki.Mindig vártam rá.Bíztam benne.Egyszer csak oda jött hozzám,hogy ő nem érdemel meg engem,túl jó vagyok hozzá.És én hittem neki,közbe a szemembe hazudott...Egy kövér ribanc állt a háttérben..Csakmert ő tud focizni..5 perc,5 rohadt perc telt el,és rögtön odament hozzá a szakításunk után,hogy jaj de jó végre eggyüt lehetünk.Én meg közben ott bőgtem a mosdóban,sírok itthon is.Mégis mihez kezdjek most? Érdemes lenne visszaszereznem vagy hagyjam a francba?

S.O.S L/18



2013. ápr. 19. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán pont ez volt a baj... Mindent elnéztél, eltűrtél..Lehet ezért unt meg. hagyd a francba, főleg ha még meg is csalt.
2013. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne menjen el az eszed hagyd ott a fenébe tényleg nem érdemel meg ha tényleg olyan vagy aminek le írtad magad.

Én keresem az igazit és pont egy ilyen tulajdonsággokal rendelkező lányra várok. DE Ilyen nincs szerintem ... 18/F

2013. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

micsoda? Megörültél? Dehogy menj vissza. Hülye idióta. Ehhez igazából nem lehet sok mindent hozzá fűzni, te nagyon jó fej voltál, kedves, törődő, ő meg egy pöts.


Úgy látszik a foci fontosabb volt neki mint te. De ettől nem te érsz kevesebbet, ja meg hát megcsalt, szóval ne, nem érdemes visszaszerezned. És amúgy is, semmi se garantálja hogy egyáltalán sikerülne-e

2013. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt beléd szerelmes ez egyértelmű, nehogy fuss utána!
2013. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem te voltál ebben a kapcsolatban. tökéletes szerettél volna lenni, de nem az kell. a pasik amúgy is szeretik a kihívásokat, de kérlek, ne aggódj, ne add fel. fogsz találni valakit, aki szeretni fog és értékelni fogja azt ami valójában te vagy.
2013. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég, eléggé belezúgtál Kicsilány :(

Amiket leírtál az mind szép és jó, DE ne akarj megfelelni ennyire egy másik embernek. Főleg ne egy ilyennek. Szerintem ez a fiú még élni akart, szabad akart lenni. Ezzel a másik csajjal nem lesz együtt fél évig, ebben biztos lehetsz!

Elég nagy f*sznak tűnik azok alapján, amiket írtál. Sajnos pont egy ilyet fogtál ki, de hidd el, hogy lesz jobb.:)

Az én első barátom volt ekkora köcs*g. Egy hét járás után dobott, de én naívan összejöttem vele újra kicsit később, és rá egy hónapra megcsalt egy másik csajjal és még csak nem is szakított, egyszerűen csak a tudtomra adta, hogy neki van valaki más...hogy fokozzuk a helyzetet: ez mind valentin napon történt, amikor azt hittem hogy mivel végre van fiúm ezen a szép napon, ezért vele ünnepelhetem, talán rózsát is kapok. Hát szépen sült el. Na mindegy, ez nem rólam szól, csak azt akartam közölni, hogy vannak ilyen fiúk, ez nem azt jelenti hogy benned van a hiba! Azóta nekem volt 2 pasim, mindkettővel hosszú ideig voltam együtt, és ezerszer helyesebbek és jobbak voltak mint az első kis p*cs. Őket már én "dobtam", persze finomabban. Utólag látom már, hogy milyen éretlen még mindig az első fiúm. Te is észre fogod venni. Majd megkomolyodik... Te meg rátalálsz valaki jobbra.:)

2013. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne rágódj rajta,ne ia szomorkodj,mert nem ér annyit.
2013. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia.

Nincs okod bánkódni :) Ez a fiú sose szeretett igazán téged!

sajnálom hogy ezt mondom,de fiú szemmel látom,és őszinte véleményt akarok ide írni. Amiket leírtál,ilyet fiú nem tehet meg egy lánnyal,aki ilyen szinten küzd érte. Én tudom,hidd el,ma van pont fél éve hogy együtt vaguynk barátnőmmel,ha megcsalnám,á,nem is gondolok bele,mert bármi van AKIT SZERETÜNK AZT NEM CSALJUK MEG !

Aranyos,kedves lány lehetsz,tényleg becsülendő amiket teszel! Hidd el jönni fog egy fiú ,aki megbecsüli ezt.

Ha gondolod segíthetek még ,írhatsz üzenetet (Semmi háttér szándék,ahogy mondtam nagyon szeretem a barátnőmet:)

A srácot meg felejtsd el,nem ér semmit sem.

F.

2013. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit még vissza akarnád szerezni? Nem kéne, ha utánam dobnák akkor sem.
2013. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza ez szarkupac nem pasi..am meg miaz h tornáztál meg kicsipted magad minden nap h tökéletes legyél?már itt el volt rontva..:Skeres másikat :)
2013. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!