Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem ez a srác valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem ez a srác valamit vagy sem? Nem tudom mit gondoljak. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megismerkedésünk után párszor közösen a barátokkal találkoztunk, majd ez megszűnt, és levelezgettünk a neten. 2 év után úgy alakult, hogy elhívott azzal az ürüggyel találkozni, hogy egy barátunkat látogassunk meg. De a nap arról szólt, hogy azt együtt töltsük. Ekkor még nem is tudtam, hogy ez végülis egy randi-nap. Aztán találkoztunk még 2x, itt már én is éreztem, hogy ebből lehetne valami, randiztunk. Majd csókot kért, de én még szerettem volna várni 1-2 alkalmat. A visszautasítás miatt viszont nem hívott többször, de azt még megbeszéltük (vagyis ő azt mondta), hogy igazából csak barátként tekint rám és csak poénkodásnak szánta ezt a csók dolgot. Utána eltelt kicsivel több, mint fél év és írtam neki egy köszöntős üzenetet. Válaszolt és azóta megint folyamatosan levelezünk (már 4 hónapja!). Tudja, h sok dolgom van mostanában, de nem tudom, hogy csak ezért nem hív el megint randira, vagy már nem is fog?


Nem értem az egészet, hogy ha nem akar tőlem már semmit, akkor miért levelezgetünk? Érdeklődő is a levelekben, nyomát nem látom, hogy esetleg nem érdeklem. Csak azt, hogy nem hív el találkozni újra. :( Szerintetek mit kellene ezzel a helyzettel kezdenem? Igazság szerint sokat gondolok rá, de régimódi vagyok, én lány létemre nem szeretnék kezdeményezni.



2013. ápr. 22. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy hasonlatot mondanék:


Adsz a kutyának két csontot...az egyiket megeszi,a másikat elássa,hogy később legyen mit ennie! :)


Remélem érted! :-)

2013. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 GrimmjoWwW ***** válasza:
igazából szerintem az a probléma hogy mikor csókot kért akkor vissza utasította és szerintem ekkor azt gondolta hogy nem lehet nálad esélye és azért mondta rá utána hogy csak poénnak szánta hogy ne jöjjön ki hülyén a szituáció igazából szerintem ha annyit írsz neki hogy nincs-e kedve meginni egy kávét vagy elmenni egyet fagyizni az teljesen rendben van és akkor akár még össze is jöhettek :) bárhogy is döntesz sok szerencsét :)
2013. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1#

Nem, nem igazán értem. :)


2#

Végülis ebben igazad van.

2013. ápr. 22. 20:59
 4/10 anonim válasza:
Első nagyon eltalálta :-)
2013. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár magyarázzátok el nekem ezt az első választ, mert tényleg nem értem. Pedig nem gondolnám, hogy agyilag fogyatékos lennék. :D
2013. ápr. 22. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor egy tapasztalt, magas EQ-s férfiként hadd világítsam meg számodra a férfilélek rejtelmeit. :)


Kétféle férfi létezik. Az egyik az, amelyik tojik rád, csak a puncit látja benned. Ő az, aki harsányabb, ő tűnik "férfiasnak". Ha nem akarsz szívni, akár évekig, akár egész életedben, NE őt válaszd.

A másik típus az, amelyik tisztel, tehát tiszteletben tart. Ő kevésbé harsány, de nagyon odaadó tud lenni. Viszont ugyanazért, amiért képes tisztelni (és őszintén szeretni) téged, sebezhetőbb is, ezért igyekszik elkerülni a visszautasítást, a kudarcot. Ettől nem lesz ratyi, csak egy érzőszívű emberi lény.


A ciki az, hogy ha ezt nem tudod (és a lányok többsége nem tudja, pedig nagyon egyszerű), akkor bedőlsz az előbbinek. Hiszen a harsány, vadászó-gyűjtögető életmódot folytatni pasi egyértelmű. (És csapda.) Míg a másik, aki mellett boldog is lehetnél, viszont nem.


A srác, akiről beszélsz, minden jel szerint az utóbbiba tartozik. Lefordítom Neked, hogy mi játszódott le benne:


1. Már nem tudunk találkozgatni a lánnyal a közös barátoknál, de ő fontos nekem. Írok neki! (Levelez... levelez... levelez... talán még beléd is szeret, titokban :D)

2. Majd elhív, hogy találkozzatok. "Nem mondhatom neki, hogy tetszik, lehet hogy megijed. Talán nem tetszem neki. Mindegy, vele akarok lenni! Azt mondom, hogy csak úgy találkozzunk! Mondjuk kitalálok valami ürügyet, hogy ne legyen ez feltűnő!"

3. "Olyan csodálatos vele, annyira tökéletes! Nem akarom elveszíteni azzal, hogy túlságosan nyomulok! Lehet hogy sok(k) lenne neki..."

4. Még kétszer találkoztok... "Meg kell csókolnom. Nem bírom ki, ha nem csókolhatom meg! Talán vonzódik hozzám! Hiszen miért is találkozna velem, ha nem?" És csókot kér, de te jelzed, hogy ez gyors neked. Erre ő megrémül, hogy hibázott, most lebukott, és most biztosan elveszít. "Mit tegyek, mit tegyek???... Menteni a menthetőt!!! Azt mondom, hogy csak vicceltem! Akkor talán barátként mellettem marad."

5. Hazaér a félresikerült randiról, és szembesül vele, hogy mennyire egy totális barom állat, amiért túlságosan sietett, amiért nem tudott uralkodni magán. És elszégyelli magát. "Kész, vége, barom voltam... Áh, hagyjuk, ezt már nem tuszkolom vissza...." És nem keres téged, próbál elfelejteni.

6. De nem megy. Ráírsz egy köszöntőt, és még küzd az érzéseivel, viszont felcsillan a remény: "Ha rám írt, talán még sincs minden veszve!" És ír neked. És leveleztek. És boldog, mert leveleztek. Többé nem akar kockáztatni, túlságosan fontos vagy neki. Talán egyszer majd, de már háromszor meggondolja, mielőtt újra elhamarkodja.


Röviden ennyi volt a telepátia. Csak egy kicsit fülig szerelmes beléd a srác. :D


Ha megkérdezed, hogy volna-e kedve újra randizni, az kiugrasztja a majmot a vízből.

2013. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6#

Nagyon kedves tőled, hogy ennyit írtál és ahogyan írtál. :) Ahogy olvastam, teljesen a történethez illik, vagyis elbírom képzelni, hogy tényleg így gondolkodhatott, de magamtól biztos nem ment volna. Most azon gondolkodok, hogy van még pár napom, amíg nem tudom kimozdulni itthonról, de lehet, hogy akkor tényleg meg kellene kérdeznem, nem-e futunk össze, vagy nekem is valami ürügyet kitalálni. :)

2013. ápr. 22. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Rendben. :) Örülök, ha segített.


Igazából mindegy, hogy direkte randinak hívod (szerintem nyugodtan, valószínűleg nem fog elutasítani, eléggé nonszensz lenne). Az biztos, hogy majd küldj neki jeleket közben, hosszabb mosolyok, közel húzódsz hozzá. Ha egyértelmű jeleket küldesz (már ha akarsz, persze, bocs, ezt nem kérdeztem meg, és tehát ha azok egyértelműen nem tekinthetőek baráti gesztusnak), akkor tudni fogja, hogy nyithat.


Két-három füstjel elegendő szokott lenni. (Egy még lehet félreértés, kettő még lehet figyelmetlenség, három már egyértelmű.) :)

2013. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azóta kiegészült a történet:

Folytatódott a 4 hónapja tartó levelezés kb. a 7. hónapig, de nem hívott el találkozni. Aztán én nem válaszoltam egy levelére és eltelt így kb. fél év. Most pedig ő keresett meg, rám írt és újra levelezünk.

Ebből vajon mi fog kisülni? :)

2014. jan. 14. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy áll a helyzet? Érdekel, mert hasonló cipőben vagyok én is...
2015. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!