Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mennyi idő tudtátok elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő tudtátok elfelejteni?

Figyelt kérdés

Mindenki válasza érdekelne. Mennyi idő kellett ,hogy kilábaljatok szakítás utáni fájdalomból? Úgy hogy veletek szakítottak?


18/L



2013. ápr. 28. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem szakítottak és a legdurvább az olyan 3-4 év volt.
2013. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 nap


aztán jöhetett a kövi:P

2013. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem volt komoly kapcsolat, még is kellett 1 év hozzá hogy elfelejtsem.
2013. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször éreztem úgy, hogy most már talán sikerült, de aztán vissza-visszazuhangattam. 1,5 év után tudtam azt mondani, hogy tényleg lezártam magamban... de ehhez szükségem volt valakire, akit még jobban meg tudtam szeretni.
2013. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is 1,5 év... De ha jött volna valaki hamarabb, akkor könnyebb lett volna szerintem.

21/L

2013. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 1,5-2 év volt az első 4 éves kapcsolatomat elfelejteni, most megint ebben a helyzetben vagyok, csak 3 hónapos kapcsi volt de nehéz mert őt még mindig nagyon szeretem és rettentően hiányzik...

De próbálok ismerkedni hátha úgy előbb túl leszek rajta.

2013. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!