Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A rossz fiúk dobnak, a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz fiúk dobnak, a jó fiúkat dobják. Mennyire tartjátok igaznak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a lányok hiába keresik mindig a biztonságot, ha ez már megvan nekik, egy idő után megunják, és az izgalmakat kezdik keresni. Hiába kapnak meg minden kedvességet, és odafigyelést, nem elég nekik. Inkább vannak azzal, aki kiszámíthatatlan.

2013. febr. 11. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Inkább úgy mondanám: a rossz fiúk átvágnak, a jó fiúkat átvágják.
2013. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
vedd figyelembe, hogy nem ez az átlag és ez abszolút nem általános.
2013. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez teljesen átlagos.
2013. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez eléggé általánosnak mondható. Nem kell teljesen kiadnod magadat egy kapcsolatban, nem kell túl jónak lenned, mert akkor a másik fél ezt kihasználja, akár teljesen akaratlanul is.
2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
95%

Na és ez?:

csaj: én egy olyan rossz fiúra vágyom, aki csak hozzám jó.

pasi: én egy olyan jó lányra vágyom, aki csak velem rosszalkodik.

2013. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyjából igaz, csak az a baj, hogy általánosítasz.

Nem mindenkire vonatkozik akár jó, akár rossz fiú.

A lányok pedig nem szeretik a langyos állóvíz szerű kapcsolatot. Ezért fürdünk be sokszor a fiúkkal. Hiába látjuk, hogy rossz fiú, még is érdekes, és vonzó.

2013. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az 5ösnél a pont...
2013. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igaz én voltam mind 2 szerepben de meglepő néha h a lányok milyen hülyék úgymond jófiú szerpben megcsaltak utánah elhatároztam h jó nemleszek nem érimeg..
2013. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően a "jófiú" kategóriába tartozom, és bizony sokszor megszívtam a csajokkal. Aztán néhányszor "rosszfiú" lettem, nem is annyira szándékosan, hanem mert nem voltam annyira oda ezekért a csajokért, és nagy meglepetésemre ezek a lányok "kapartak az ajtómon". Őszintén meglepett a dolog. Azóta sosem adom ki magam teljesen egy lány felé, mindig fenntartok egy pici bizonytalanságot benne, és ez így tök jól működik.
2013. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem általánosít ez tény! Ha valakiért oda vagy, akkor megérzi és egy idő után rádun, vagy azt érzi, hogy ááá ezt a madarat úgyis megcsalhatom, hisz oda van értem. Ez alól kivétel lehet, ha valaki esetleg mélyen vallásos és még a szüzességét is csak házasságban szeretné elveszíteni.
2013. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!