Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem őt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem őt, de nem akarom elfogadni. Lehet tenni ezért valamit?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat balhéztunk apró dolgokon, amik után persze mindig kibékültünk. Ám 2 hete olyan magányosnak éreztem magam, azt, hogy már nem szeret, túlságosan úgy, hogy már nem szeret és nincs értelme. Elég csúnya dologgal intéztem el, hogy ő szakítson (elhitettem egy barátjával, hogy össze akarok jönni vele, ami ugye ki is derült) ő nagyon kibukott, aznap este összepakolta a cuccát, és elköltözött. Már akkor rájöttem, hogy hibát követtem el és nem akarom elveszíteni. Persze ő nem tudja, hogy mi az igazság, azt mondja, hogy annyit veszekedtünk és annyira nem tud bizalommal lenni felém, hogy nem is akarja folytatni velem. Felemészt ez az egész, nagyon hiányzik. Tudom, hogy ő is őrlődik, de azt mondta, hogy ő ezt már eldöntötte, nem lesz újrakezdés. A szülei nagyon mérgesek rá, hogy képes engem ennyire leszarni, és hogy más nem fog neki ennyit elviselni. Normális hangnemben váltunk el, sok a közös barátunk, ők is sajnálják, hogy vége. De valóban vége? Vagy hogy lehetne visszahódítani?

2013. máj. 12. 16:22
 1/4 anonim válasza:
Szokták mondani, hogy az idő minden sebet begyógyít. Nem feltétlen hülyeség, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy most hagyd őt békén és ne is gondolj rá, úgy sem lesz erre képes egyikőtök sem. Ha tényleg szeret és te őt és a sors egymásnak szánt titeket, még lesz folytatása, abban bízz. Ahogy elmondtad, hogy ő is őrlődik, szerintem még mindig szeret, csak rettenetesen haragszik. Én például egy nap szakítottam a barátnőmmel, nem is tudom miért, talán a szüleim uszítása miatt főleg, de sajna megtettem és már abban a pillanatban bántam az egészet. Nem érdekelt mit gondolt rólam, azt szajkóztam neki hogy őrülten szeretem és hogy nem szeretném elveszíteni. Aztán rá 2 napra hogy veszekedtünk, kaptam egy SMS-t hogy szeret és hogy ő sem bírja nélkülem. Ez csak egy egyszerű példa arra, hogy egy kis idő és megtudod azt, hogy valóban hozzád való-e. Kitartás és legfőképpen nyugi!!!
2013. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:
Most erre mit lehet mondani!? Edd meg amit főztél!
2013. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az összes barátja támogat és azt mondták, h bíznak a folytatásban. Tegnap este beszélgettünk és megkérdezte, hogy tényleg haza költözöm? Amit egy haverjanak meg öccsének mondtam.
2013. máj. 14. 08:12
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Az a te bajod, hogy szánalmas módon trükközöl ahelyett, hogy nyíltan megmondanád mikor mit is szeretnél. Ki tud verni a víz a hozzád hasonlóktól, az egyenes embereket szeretem.
2013. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!