Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás! Képtelen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás! Képtelen vagyok lerázni egy csajt, ötletek?

Figyelt kérdés

Kb két éve ismerkedtem meg egy lánnyal egy éve próbálom lekoptatni de nem tudom.

Mostanában hogy egyre kevesebbet engedek neki egyre durvább eszközökhöz folyamodik.


Minden nap hívogat akár 1000 szer egymás után amíg nem válaszolok, ha kikapcsolom a telóm, akkor fb-n vagy skypeon vagy hasonlón írogat állandóan és hisztizik hogy miért nem beszélek vele.

Ha ott is letiltom akkor bejön a munkahelyemre vagy a házam elé és ott ordibál velem. Az utcán mónikashowt vág le az emberek előtt.

Amikor beszélünk minden szemét gec inek lehord, hogy miért hitegettem egy évig és voltam vele.

Kb minden másnap bejön a munkahelyemre ebédidőben és ott addig ordibál velem míg el nem megyek vele ebédelni és fizetem a kajáját.

Amikor megpróbáltam vele erélyesebben beszélni, hogy hagyjon most már békén, akkor azzal fenyegetett, hogy az új barátnő jelöltemmel beszél és elhord minden szarnak, és hogy a munkahelyemről megpróbál kirúgatni.


Állandóan dugni akar velem de már undorodok ha ránézek is. Ez komolyan egy elme roggyant csaj.

Esetleg ilyen esetekben mit lehet tenni?

Feljelentésen már gondolkoztam de az sokáig eltart és nem hiszem hogy lenne valamire hatással.



2013. máj. 21. 00:26
1 2
 11/20 anonim válasza:
Van ilyen csaj! de az idő nekem sem életszerű vannak olyanok akik ilyeneket csinálnak de az egy év kicsit sok.. annyi idő már elég ahhoz hogy túl tegye magát a dolgon ha folyamatos ellenállással találkozik..
2013. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az a gond tényleg szánalmas hogy nem tudom kezelni, de fogalmam sincs mit csináljak amikor elém áll akár a munkahelyemen váratlanul és torkaszakadtából ordít hogy milyen szemétláda vagyok. Amíg meg nem engedek neki addig ordibál van, hogy a munkatársaim előtt...
2013. máj. 21. 00:39
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

milyen munkahely, hogy bemegy?

amúgy elment mással dugni 1 hét alatt, nem szeretett,

amúgy ha átnézel rajta az idegesíti, én kivennék szabit, elutaznék, hagynám magára N

2013. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A munkatársaid mit szólnak, nem avatkoznak bele?

Szerintem azért nekik se kéne ezt minden nap szó nélkül végignézni.

Egyébként szegény lányt(én sajnálom őt, mert biztosan beteg lehet a leírtak alapján) valahogy el kéne juttatni pszichiáterhez, csak amikor a beteg nem ismeri el mentális zavarát, nagyon nehéz elkezdeni a kezelést.


Ő az amúgy?

https://www.youtube.com/watch?v=Egn7ElFedhA

Egyébként ő is egy okos lány, elvileg kitűnő az ELTE-n, és látszik azért, hogy választékosan beszél, na meg hogy igazán szerette a palit. A blogjából is az jön be, hogy értelmes lány. Azonban mint látod, neki is van egy bizonyos mentális betegsége, ezért feltűnősködik folyton, reagálja túl a dolgokat, képzel be valótlan eseményeket.

Az ő esetében az lett volna a helyes, ha Leó leül vele, és megbeszéli a dolgokat ahelyett, hogy tovább hergeli, kineveti. Egy beteg emberrel tényleg nem jó játszani.


Nem tudom, hogy a videóban szereplő Erzsike járt-e már szakembernél, de neki is szüksége lenne rá sajnos.


17/L

2013. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ba*sszál le egyet neki :D amúgy minek kezdesz ilyen elmebetegekkel?:/ vagy roma ?:D na melyik a kettőből ?
2013. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A kis csaj egy fantasztikus okj-re jár "kereskedő" vagyis bolti eladó lesz belőle.... Egyáltalán nem művel.


Egyetemen tanszéken dolgozom és ott diákok járkálnak ki be és őt is beengedik simán.

A munkatasak általában nézik azt jót röhögnek. A munkahelyen a szobatársam szokott néha odamenni a csajhoz és megfenyegeti hogy börtönbejtatja meg megvereti és hasonlók de a csaj meg se rezzen.

2013. máj. 21. 01:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek. Ne reagálj dühöngéssel sem.
2013. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nah valaki belinkelte Erzsikét. Hát ez a csaj is hasonló csak még durvább...
2013. máj. 21. 01:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Gyökerekkel vagy körülvéve. Nem elég a csaj, még a munkatársak is röhögni tudnak egy ilyen félelmetes eseten, és egy 100% lelki beteg lányon.


Szerintem költözz el és szakítsd meg mindenkivel a kapcsolatot.

2013. máj. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Átlépném a helyedbe. Csinálja a feszkót, földhöz is verheti magát, akkor is levegő.
2013. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!