Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok képtelen felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok képtelen felfogni, amit mond, vagy ő az aki ennyire nem látja tisztán mit érez?

Figyelt kérdés

25 ő és 24 vagyok én. Két és fél éve ismerkedtünk meg. Az ismerkedésünk után szinte azonnal össze is jöttünk, akár olyan szerelem első látásra is nevezhetnénk a kis történetünket. Nekem ő az első szerelmem, és vele is voltam először együtt. Minden szép és jó volt. Mikor is az egyéves fordulónk után azt éreztem, hogy kezd elhanyagolni, nem sokra rá megtörtént az első szakítás. Aztán két hónappal később újra összejöttünk, hogy együtt töltsünk három hónapot. Mindez már tavasszal volt.

Azóta nem járunk. De mégis együtt vagyunk... Totálisan olyanok vagyunk, mint a párok, a szüleim így is állnak hozzánk. Talán csak annyi nincs, hogy nem járunk kézen fogva a városba és nem megyünk közösen baráti összejövetelekre.

Ő nem akar újra járni velem, engem meg már zavar ez a semmilyen kapcsolat, mert így állandóan attól félek, vajon mikor csajozik be... Jah, mert ő csajozni akar... Úgy véli, hogy ha velem maradt volna, akkor kihagyott volna valamit az életéből. Ő még ismerkedni akar, bulizni, haverokkal összeköltözni stb. Konkrétan ott tartunk, hogy biztat arra, hogy pasizzak... Mert, hogy végre túl kéne lépnem rajta...

Heti rendszerességgel találkozunk, együtt alszunk. Tervezzük a közös karácsonyt. Vagyis tervezem, ő csak belemegy a terveimbe. Pár hónappal ezelőtt elmentünk wellneszezni, minden nap beszélünk, tényleg nem telik el nap, hogy egyetlen szót se váltottunk volna a másikkal. Ha valami történt, azonnal a másikat hívjuk először. Stb.

A legjobb barátjának tart. Jó szeretőnek. De nem tudja elképzelni, hogy valaha is újra belém szeressen...

Egyszerűen nem tudom már, hogy mit gondoljak. Nem tudom elképzelni az életem nélküle. Ha bármilyen szörnyűség történik, ha kiborulok, bármi ő az egyetlen aki képes megnyugtatni. Ő az első és utolsó gondolatom. És tudom, hogy az ő fejében is nagyon sokat járok, amire neki annyi a válasza, hogy a legjobb haverjai is sokat járnak a fejében...

Lehetséges lenne, hogy egyszerűen fél az elkötelezettségtől? Hogy a saját érzelmeit nem meri bevallani magának?

Most, hogy beteg volt, úgy bújt hozzám, mint egy kisfiú. Szinte ki sem akart szakadni a karjaimból.

De akkor miért mond olyanokat, hogy annyira nem vagyok neki fontos? Hogy nem hiányoznék neki, ha nem lennék az élete része?

Vagy én agyalom túl ezt az egészet? Többet szeretnék látni, mint ami van, mert elvakítanak az érzelmeim?


Kérlek segítsetek


L



2012. dec. 15. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy reagálna rá, ha elhanyagolnád, felé se néznél...

Ahogy írtad: jó szerető vagy. Komolyan csak az akarsz lenni? Jó ez így neked?

2012. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első tippje nem rossz, csak az az érzésem, te nezebben bírnád nélküle, mint ő nélküled.

Nem szeret téged, csak kihasznál.

2012. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis meddig tűröd még, hogy ilyeneket vágjon a fejedhez és éjt nap alá téve csak bántson!?

Nekem is az a gyanúm, hogy ő pontosan tudja mit akar, csak te magyarázol bele mindenfélét, hogy miért "kell" vele maradnod. Én nem várnám meg, amíg tényleg beáll egy másik nő a képbe, mert gyanítom te akkor fogsz összetörni, de nagyon!


Hogy én mit csinálnék a helyedben? Elhívnám beszélgetni, elmondanám neki az érzéseimet és hogy nekem ez így nem megy tovább. Eleinte csak ritkítanám a találkákat és a kapcsolattartást, ámde mindezt addig, amíg végleg kiléptek egymás életéből teljes mértékben. Anno a 2 éves kapcsolatom után nekem ez segített. Az elején piszkosul nehéz volt, nem állítom hogy nem, de így utólag 2 évvel később már úgy érzem, ha ez akkor nem így történik, akkor valószínűleg még mindig macska-egér játékot játszanánk!

Én így viszonylag gyorsan túl tudtam lépni rajta, 1 évvel később összejöttem a jelenlegi párommal és amióta ő az életemben van már eszembe sem jut az ex, pedig annak ellenére, hogy jól megvoltunk, nagyon csúnya véget ért!

2012. dec. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes így neki és tudja, hogy te reménykedsz, ezért mondogatja, hogy nem akar veled lenni.. Hogy ne éld bele magad.
2012. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!