Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért bánik így velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem egy ilyen hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 4,5 évet voltunk együtt. Iszonyatosan szerettük egymást, de őt kirúgták az egyetemről és hirtelen minden megváltozott. Ideges lett velem és türelmetlen, egyre agresszívabb is, a saját jövőjével kapcsolatban bizonytalan és ez mindenre kihatott. A legutolsó 1 évben párszor már szakítottunk, mert annyit vitáztunk, de mindig újra összejöttünk, mert nagyon szerelmesek voltunk és nem ment egymás nélkül..

Most véglegesen szakítottunk, de a szakítás után 1,5 hónappal megint vissza akart hozzám jönni.. Akkor egy dologról az arcomba hazudott nekem, ami miatt én elég dühös voltam rá és úgy összevesztünk, hogy kijelentette, hogy soha nem lesz köztünk semmi. Ez teljesen rendben is van. De 4,5 év után hogy tud úgy viselkedni, mintha soha nem ismert volna? Ráadásul az összeveszés után (amikor megtudtam hogy hazudott valamiről) kijelentette rá pár napra, hogy ő már nem is szeret. Szerintem ez nem így működik, hogy egyik nap igen másik nap. És nem is ez lenne a porbléma.. De mindenhol belefutok olyan dolgaiba, vagy olyan dolgokat hallok vissza, amiből tisztán látszik, hogy engem okol mindenért. Mindenért, hogy szakítottunk, nem látja, hogy ő változott meg. Miért okol engem? Miért nem képes azt mondani, hogy oké szakítottunk ennyi? miért kell továbbra is mindenhol elmondani, hogy az én hibám volt? Miért néz levegőnek? És ne értsétek félre, nem akarok vele összejönni megint, annyira agresszív és nem normális volt velem a kapsolat végére.. de engem érdeke a sorsa, mivel 4,5 év alatt a legjobb barátom is lett. Lehet, hogy csak próbálja elnyomni az érzéseit és azért viselkedik ilyen gyerekesen??



2013. máj. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad mondtad hogy minden megváltozott akkor ne csodálkozz..
2013. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de amikor őt kirúgták lassan 2 éve volt.. Azután 1,5 évig voltunk együtt még, nagyon boldogan.. És oké, hogy szakítottunk, mert egyszerűen már túlnőttünk egymáson, de a szeretet megmaradt neki is még utána is aztán egyik percről a másikra nem és azóta nem is létezem, de ócsárol a hátam mögött..
2013. máj. 28. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így voltam a barátnőmmel, akivel 4 évet voltam együtt! Mivel legjobb barátok voltunk egyben, én is úgy gondoltam, fogjuk tartani a kapcsolatot egymással. Én kerestem őt többször is, olyankor elbeszélgettünk, de ő nem keresett, kicsit sem érdekelte mi van velem. Szóval úgy döntöttem, én sem fogom. Hónapok óta nem beszéltünk, már nem is érdekel, mi van vele.
2013. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szarni bele ne törődj vele.Maga baja magát írja le vele
2013. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés ?
2013. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!