Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, nagyon jól megvoltunk. Voltak kisebb és nagyobb veszekedések is, de alapvetően minden jó volt. Márciusban nagyon összevesztünk. Tartottunk szünetet, mérgéből már szakított is velem, mert besokallt. Aztán lassan kezdtek helyrejönni a dolgok, beszélgettünk is meg jól megvoltunk kezdet minden a régi szép időszakhoz hasonlítani. De aztán megint jöttek a "problémák" a tanulás és az elvárások miatt teljesen feszült és kifordult önmagából. Sokszor nem törődik velem és azt mondja nem tudja, hogy szeret-e. A veszekedés miatt, mert nagyon megbántottam. Aztán szünetet kért. Aztán másnap beszéltünk is mert hívott. Azt mondja nem tudja mit akar. Bár ez az élet minden területén igaz rá. Tényleg mindenben segítem meg számíthat rám, és nagyon szeretem is. De már úgy érzem, hogy inkább csak jó, hogy segítek neki és ott vagyok és számíthat rám. Lassan kezdem azt érezni, hogy kihasznál, mert anyagilag is azért támogatom, ahogy tudom. Igazából hanyagol meg tényleg a problémáit sorolja folyton, meg akkor keres, ha segítség kell. Elvileg együtt vagyunk, de én nem érzek semmit szeretetet felőle. Próbálom rendbe hozni a dolgokat, de így nehéz. Amúgy sokat találkozunk igyekszem jó programokat szervezni. Tegnap úgy váltunk el, hogy hiányozni fogok meg szeret. Ma meg beszélgetünk és mondtam, hogy elviszem nyaralni nyáron. Erre azt mondja, hogy de, hát szünetet tartunk és nem tudja mit akar. stb... Komolyan nem értem. Valaki tud valami okosat mondani? ui.: Nem csaltam meg stb-stb..

2013. máj. 31. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szarul fog esni, de: szerintem kényelmes neki az az életmód, ami általad megadatott, de mikor neki is tenni kéne valamit érted, akkor rögtön idegesítő vagy, és "besokall". Ha valaki már szünetet kér, ott nem sok jövőt lehet jósolni...

(lány vagyok)

2013. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ :) Az az igazság, hogy nagyon szeretett, de megbántottam és hát eléggé. De tényleg igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni, de egyszerűen mindig azt mondja, hogy ő nem tudja. Valóban el tud múlni a szerelem egy veszekedés miatt?
2013. máj. 31. 15:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2013. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eléggé féltékeny voltam, mert folyamatosan hanyagolt egy másik fiú miatt (idővel kiderült, hogy amúgy tényleg tetszik neki). Ugye és a féltékenységből adódóan elmondtam h. ilyen szemét olyan ribanc stb...Nem vagyok rá büszke, de komolyan csak hirtelen méregből volt. De nem történt semmi köztük és a srác tényleg rendes forma. Gondolom amiatt mert én vagyok a barátnőmnek az első ezért érdeklik mások is (ezzel sincs akkora bajom, mármint én is megnézek egy szép lányt). Nem vagyok álszent. De amikor kettesben találkozgattak és helyettem vele volt az felhúzott. Emiatt főleg. ÉS veszekedtünk egy nagyot a szülinapi bulimon. Ott jött ki az egész, és még mondtam neki h. elrontja a bulim meg h. tönkretesz...Azért mondtam h. elrontja a bulim, mert nem nagyon törődött ott velem és ez zavart.
2013. máj. 31. 15:20
 5/19 HotChoc ***** válasza:

Őszinte leszek. Valószínűleg az a helyzet, hogy a barátnőd már kiszeretett belőled, a konkrét szakítástól azonban visszatartja az, hogy tőled rengeteg minden megkaphat. Az pedig ne legyen mentség, hogy "az első vagy neki", mert az én barátom is az első nekem, de ettől még nem érdekelnek mások! Maximum "hm, ez a srác helyes." De nem találkozgatni vele... O.o

Döntsd el: akarod-e még vagy sem? Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor javaslom, szakíts vele Te minél előbb, mert így csak szenvedni fogtok mindketten...

Sok szerencsét! :)

2013. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Már nem szeret a barátnőd, és fogalma sincs hogy mit tegyen.

Viszont lemondani sem akar a jóról, hogy támogatod lelkileg-anyagilag, mindenben. Nem a maga ellensége, érted.

Viszont Te se légy az;dobd a kukába. Odavaló az ilyen ... *ember.

2013. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazából én még nagyon szeretem. Akkor, hogyan tudnám visszakapni a szerelmét vagy "újraéleszteni"? :)
2013. máj. 31. 15:42
 8/19 A kérdező kommentje:
De egy veszekedés miatt szeretett ki belőlem? Előtte azt éreztem, hogy minden rendben. Sőt ő tényleg jobban szeretett vagyis sokszor jobban éreztettem...
2013. máj. 31. 15:43
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem, de igazából sajnos az az igazság (szerintem), amit írtok. Amúgy mindenkinek köszi a hozzászólásokat. Mennek a zöld pacsik :) Van remény visszahódítani? Mert azt érzem (nem tudom miért), hogy ő az igazi. Így biztos vicces olvasni ezek ellenére, de ezt érzem legbelül.
2013. máj. 31. 15:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem is volt egyszer egy olyan barátom, aki a földbe taposott többször is, de szerelmes voltam és még én küzdöttem érte, mert azt hittem, ő az igazi. Azóta már megtanultam, hogy aki megaláz, az biztos nem az igazi!
2013. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!