Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok, meddig lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, meddig lennétek együtt egy nővel az alábbi esetekben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel azt, hogy együtt vagytok a csajjal egy ideje és mennyi idő után szakítanátok(ha szakítanátok) ha már nem éreztek iránta semmi olyat mint régen...


1, Ha jobb pasi vagy mint amennyire a lány jó csaj...


2, Ha kb. ugyan annyira néztek ki jól...


3, Ha a lány jobban néz ki mint te...



Szóval az érzelmek elmúlása után mennyivel szakítanátok a 3 esetben, HA tudjátok, hogy egy darabig utána nem lesz csajotok...



2013. jún. 4. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy ki hogy néz ki, ha rossz a kapcsolat, ki kell lépni. Ha nem teszed, azt társfüggőségnek hívják és beteges.
2013. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

atyaég, hülye kérdések éjszakája...


Tedd már meg a példa kedvéért, hogy ugyanebben a stílusban megválaszolod a kérdéseidet, női szemszögből. Köszi..

2013. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fogsz lepődni, de egyáltalán nem ilyenek alapján dönti el egy érett ember, hogy a párjával mikor válnak el útjaik. és nem én leszek az utolsó kommentelő, aki ezt fogja mondani.
2013. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Mivel szar pasi vagyok ősze se jőnék vele mert nem tecene

2. ugyan ez

3. velemardnák.

2013. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. nem létezik, a 2. 3 meg egyenlő és az ő viselkedésétől függ
2013. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik se szakító ok.
2013. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Este fél nyolcig.
2013. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

5-ös, de létezik. Nálam is volt már ilyen, persze a szakítás oka nem ez volt, de azért mindig is bennem volt, hogy nem passzolunk külsőre sem igazán (pedig egyáltalán nem volt csúnya csaj, de valahogy mégsem tetszett igazán).

26F

2013. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tényleg sok idióta kérdés van, szerintem azonnal, hagyd ott a csajt, jobban jár, ha lepattansz, mert egy ilyen buta emberrel mint te vagy nem jó együtt lenni.

"Jézusom, hol vagyok a hullaházban?" - idézet a Bakkancslistából

2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!