Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen, ha nem alhatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, ha nem alhatunk együtt? ) :

Figyelt kérdés

Pénteken mennénk a barátommal egy rendezvényre, ami későig tartana, és nem szívesen utazok haza hajnali 3kor 35 km-t, és úgy akartuk, hogy nála alszom(most először) és ennek nagyon örültünk, hogy lehet egy szép romantikus éjszakánk, és végre megtörténhet 'az'.Már 8 hónapja járunk, és úgy érzem már készen állok rá.

Viszont kiderült, hogy nem szabad majd egy szobában aludjunk:( Nagy kertes házban él a szüleivel és a nagyszüleivel,(a szülei nem lesznek itthon) és a nagyszülője is azt monda, hogy külön.

Füstbe ment a tervünk. Nálunk ezt nem lehet megoldani, mert én kicsi lakásban élek anyummal.

És az első alkalmat úgy terveztem, hogy szép lassan, sötét szobában hosszú időn át megtörténik, és nem szeretném 1-2 óra alatt, nappal összecsapni az egészet.

Szerintetek akkor mi lenne ebben a helyzetben a megoldás?:/

Én 16 múltam, ő 18 lesz pár hónap múlva.


2013. jún. 4. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy éjszaka történik, nem jelenti, hogy hosszú lesz. főleg, ha fáradtak lesztek a rendezvény után. megkockáztathatjátok, hogy beszökik hozzád a barátod, de ha lebuktok, lehet, hogy nem lesz több ottalvós buli.
2013. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.Igen, ettől félek én is, hogy az rossz ötlet. Szerinte majd többször fog bemenni a nagyija, hogy ellenőrizze, tényleg ott van-e.
2013. jún. 4. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szép élete lehet szegény srácnak ilyen nagyszülők mellett
2013. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az szép ha 18 éves és a nagyszülők a górék
2013. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, de nincs mit csináljunk:(

Nincs ötletetek?

2013. jún. 4. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Puhatold ki a nagymama alvási szokásait. Lehet, hogy az a típus, aki 9-kor már ágyban van, és durmol, mint a huzat.


Remélem, később engedni fogják, hogy együtt aludjatok, mert az egyik haverom így szakított a barátnőjével. A lányt a szülei nem engedték el éjszakára, viszont ha a fiú ott aludt náluk, a vendégszobában kellett aludnia, egyedül.

2013. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem az lesz a vége.

Nem értem a logikájukat...azt a dolgot máskor is megtehetnénk, nem csak ha éjjel együtt alszunk...

2013. jún. 4. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!