Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? (leírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? (leírom a tulajdonságaimat)

Figyelt kérdés

Tehát:

17 éves lány vagyok, nem túl magas 165 cm, 54 kg, szép alakom van (homokóra), bár a lábaim lehetnének hosszabbak egy 10 cm-el, elég izmos is vagyok mivel sokat sportolok, nincsen nagy mellem (átlag), szép arcom van, nem nagyon sminkelem magam(csak szempillaspirál és pirosító), jobban áll a hajam ha kiengedve hordom, szög egyenes (természeténél fogva, nem vasalom), de általában felkötve szoktam hordani, mivel mindennap van edzésem. Sportosan de közben elegánsan, nőiesen öltözködök. Régen mindig magassarkút hordtam, de most már csak lapos talpút tudok, egy komoly térdsérülés miatt. Nagyon adok magamra, fontosnak tartom a megjelenésem a kisugárzást, de nem vagyk az a fajta aki nem mert kimenni sminkben, vagy melegítőben az utcára.

Imádom az állatokat, főleg a lovakat. Állatok közt nőttem fel, állatorvos is szeretnék lenni. Sportot is nagyon fontosnak tartom, én kézilabdázom, és lovagolok.


Egy aranyos, kedves, megértő, érdeklődő, értelmes, okos, őszinte, barátságos, közvetlen, vicces, jóindulatú, laza embernek tartom magam. Mások szerint ugyanakkor van egy fajta bunkó stílusom is, amit az olyan emberek, akik nem ismernek eléggé, vagy semmit nem vesznek poénra, rossz néven vesznek. Igazából ez abból ered, hogy nagyon őszinte vagyok, tehát ha valami nem tetszik azt is simán megmondom az embernek, de a dicséretet sem felejtem el.


Elég népszerű vagyok, bár nem járok olyan sokat bulizni. Kérdésem igazából, hogy miért nem találok olyan fiút, akivel tényleg együtt szeretnék lenni? Nekem pl. sokkal fontosabbak a belső értékek, hogy tudjak vele komolyabb dolgokról is beszélgetni, értelmes legyen, legyen célja stb., persze a külső, és a megjelenés is számít. De a legtöbb fiú, azt vallja, hogy egy ilyen lányról álmodozik, mégis az ellenkezőjét tapasztalom.


Ha ez számít, mindig is inkább fiúkkal lógtam, fiú barátaim voltak. Most az utóbbi egy évben van egy igazi jó barátnőm, persze vannak barátnőim is, de sokkal inkább fiúkkal vagyok körbevéve, akik nagyon szeretnek a társaságomban lenni.


Ennyire megváltozott az értékek rendje, csak én gondolom, hogy a belső értékek mennyire fontosak? Nem csak arra gondolok, hogy valaki kedves legyen, hanem, hogy értelmes és okos legyen.



2013. máj. 6. 00:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsánat: 'aki nem mer kimenni smink nélkül és melegítőben
2013. máj. 6. 00:56
 2/15 anonim ***** válasza:
Eddig jó, de még miért nem ismerlek?!
2013. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ez a leírás, de most akkor azon is gondolkodj el, hogy milyen rossz tulajdonságaid vannak. Mert az nincs jól, hogy szerintem te tökéletes vagy, mindenkinek vannak hibái, azokkal is jó tisztában lenni, úgy lesz reális az önértékelésed.


A párkeresős részéhez nem szólnék hozzá, fiatal vagy, majd rátalálsz valakire, aki megérdemel.

2013. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És mik a rossz tulajdonságaid? Vagy nincsenek?
2013. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen csajszira vágytam... valahogy nem sikerült megtalálni ...
2013. máj. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát a leírásod alapján tényleg az álomnő kategóriát súrolod, szóval így nem nagyon lehet megállítani a problémát. Talán az lehet, hogy mindenki túl jónak tart magához képest :D Az elvárásaid nem túl nagyok szerintem, egy hozzád hasonló lányhoz mérten szerintem normálisnak mondhatóak.


Az a 'bunkó' stílus nem tudom milyen bunkó. Én pl. tudom magamról, hogy a cinikusságommal és a hasonló őszinteségemmel riasztom el magam mellől azokat akik még nem ismernek eléggé. Az érem másik oldala, hogy a legjobb barátom meg pont ezt bírja bennem :D


20f

2013. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*szerinted te tökéletes vagy
2013. máj. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, több ilyen kéne, mint te. 20/F
2013. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak rossz tulajdonságaim. De ezt hallottam vissza a legtöbbször, hogy túl őszinte vagyok. Egyébként hajlamos vagyok a lustaságra és rendetlenségre. Utálom, ha hozzányúlnak a cuccaimhoz, de ha elkérik általában kölcsönadom. Ami még rossz, hogy néha tényleg nem veszem észre, ha bunkó vagyok, vagy nem tudom. Mert a barátaim pont azokért a tulajdonságokért szeretnek, amiért sokak nem örülnek(most ez nem tudom mennyire értelmes de értitek:D) Én azt veszem észre másokon, hogy nem tetszik nekik, hogy boldog vagyok.
2013. máj. 6. 01:13
 10/15 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Pont ugyan ez van nálam is.
2013. máj. 6. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!