Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Egy valamit nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Egy valamit nem értek bennetek, léccives magyarázátok el érthetően. /TÖBBI LENT! / ?

Figyelt kérdés
Ha van barátnőtök akkor minek stiröltök más nőket meg minek akarjátok "meghúzni" azokat? És ne a vadász ösztönökre fogjátok :) köszi
2013. máj. 30. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig de:)

Félrelép a férjed?

2013. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nem lép félre! Én azt nem türöm!!! Amit neki azt nekem is lehet!! És forditva is! Csak sima kiváncsiság. Szerintem a barátnőnek et tök megalázó hogy mellette a pasija mást nézeget meg csorgatja a nyálát.. Ti ezt nem veszitek észre?
2013. máj. 30. 11:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük az általánosítást!
2013. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Légyszives- így írják. Léccives még kamaszlánykáktól is elég ciki.


Ti is megbámultok minden kirakatot, ha nincs is pénzetek az ott levő ruhákra...nézelődni azért még szabad nekünk is-nektek is. (Én mondjuk "meghúzni" nem akarok senkit, de nem fogom a földet bámulni séta közben.)

2013. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
megnézem, ami a szemem előtt van. nem fordulok utána, nem stírölöm. nem akarom meghúzni sem, csak megnézem és ha tetszik, kedvem lelem benne. ennyi. a hűség manapság nem jelent sokat, de igen, vannak akik erősek és tartják magukat. sajnálom, hogy ha neked esetleg mások a tapasztalataid. rossz férfiakkal kezdtél.
2013. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te miért akarod a párod minden egyes gondolatát birtokolni? Értem én, hogy egy pár vagytok, de ettől még két külön egyén, érdemes ezt szem előtt tartani.
2013. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A pasik vizuálisak. Pont. Ha nem néznék meg a nőket, akkor nem lennének férfiak. Olyasvalamit kérsz számon, ami egyszerűen genetikailag kódolva van a férfiakba.

Úgy vettem észre, hogy azok a nők vetik a párjuk szemére, hogy más nőket bámulnak meg, akiknek nincs rendben az önértékelésük. Az én partnerem azt néz meg, akit akar: én ettől nem leszek kevesebb, a kapcsolatunk sem lesz kevesebb, hiszen megnézi, de az én kezem fogja, hozzám bújuk este az ágyba.

Sőt, továbbmegyek: heteroszexuális nőként én is néztem már meg egy-egy jobb csajszit, egyszerűen azért, mert szép látvány! Nekem rendben van az önbizalmam, attól, hogy egy másik nő esetleg fiatalabb, csinosabb, feszesebb, attól még nem omlok össze, mert tisztában vagyok a saját értékeimmel és azzal, hogy képes vagyok megtartani egy partnert - pl. azzal, hogy nem rugózok hülyeségeken, nem csesztetem ilyen baromságokkal, hogy miért néz meg más nőket...

2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szeretem a steaket, de mégis unalmas lenne mindig azt enni.

Jó a céges Octavia, de néha fizetek élményautózásért (nem csak sportautó lehet érdekes, hanem akár a Trabival krosszozás is).


Csajban is szórakoztató néha a változatosság. Talán a legkevésbé az okoz bonyodalmat, ha megenged az ember magának havonta párszor élettárs, feleség mellett egy 20 év körüli szép, kedves és ápolt ku.rvát 12 ezerért egy órára. Ugyanúgy a feszültségek levezetésére jó mint a sport. Olcsóbb mint pl. a golfozás v. vitorlázás. Kicsit nagyobb keretből (havi 150-200e Ft-ból) csinos, kulturált diáklányt is lehet tartani szeretőként.


Hogy miért? Jó esetben mondjuk 80 évet élhetünk, abból mondjuk 20-60 éves korunk közt vagyunk viszonylag jók fizikailag és már egzisztenciálisan is. Kellenek az élmények, mert sokat leszünk a föld alatt, hülyeség moralizálás, spórolás miatt megtagadni magunktól azt ami jó, de azért figyelni kell arra, hogy másokat ne bántsunk meg.


36F

2013. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen egyszerű dolgot nem értesz az brutál gáz!
2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert te kérdező szemellenzővel jársz a városban és 1 pasit se nézel meg. Felőlem hazudhatsz magadnak továbbra is.
2013. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!