Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm folyton felhozza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton felhozza, hogy szakítani fog de mégse miért?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig felhozza akármit csinálok, hogy már csak egy cérnaszál választja el attól, hogy szakítson.


Ez megy már közel két hónapja.


Az indok, hogy állítólag én ge ny ázok vele.

Ezt kikérem magamnak, csak ő mindenen megsértődik, nem ülhetek le a buszon stb se semmit se csinálhatok.


Ma a fejemhezvágta hogy ő nem az én kur vám, és én úgy tekintek rá mintha az lenne stb..


Ez se igaz és inkább találkozik ismerőseivel mint velem az utóbbi időben.

Pedig tudja hogy a következő két hétben nem fogunk találkozni

És inkább elmegy egy osztálytalálkozóra


szerintetek :?



2013. jún. 29. 14:43
1 2
 11/13 acelsziv ***** válasza:
100%

és te arra vársz, hogy kidobjon? Legyen már gerinced. Ha legközelebb megint feldobja a szakítást csak mutass az ajtóra, hogy arra takarodjon és vissza se jöjjön többé.

Aki értelmes beszéd nélkül zsarolással akar elérni valamit, azzal nem szabad hosszú távra tervezni.

2013. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az elöző válaszolóra meg szerintem 100% hogy a második eset akar lenni, hogy papucsot akar belőlem, ez félig be is jött már neki de már kur vára unom.. de szakítani meg nem tudok vele mert szeretem
2013. jún. 29. 15:03
 13/13 anonim ***** válasza:

én is így vagyok .. nem merek mert szeretem a barátomat :/ viszont ő is furcsán viselkedik néha

az nem lehet hogy csak ragaszkodsz hozzá ?

17.L

2013. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!