Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar? Csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Csak szórakozik vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akire nem mondanám h btok vagyunk vagy haverok, inkább csak azt h ismerjük 1mást. Régebben 1 buliban nyomult rám, de mivel tudtam h van bnője leállítottam. Múlt7en csináltunk 1 bulit amire őt is meghívtuk. Egész este vele voltam, kiderült h már nincs bnője.

Smároltunk, fogtuk 1más kezét, olyan volt a hangulat mintha már 1ütt lennénk elég régóta.

Amikor mondta h megy haza 3 puszival köszöntünk el 1mástól és olyan volt mintha azon az estén semmi sem történt volna köztünk. Másnap megkérdeztem tőle h mik voltak a szándékai azzal amit este csinált, erre ő azt válaszolta h jól esett neki de nem akarja magát lekötni. Mondtam neki h én ezt meg is értem mivel nem rég szállt ki egy kb.4-5 éves kapcsolatból .Tegnap ők csináltak 1 kerti partit amire engem is meghívtak. Eleinte nem is beszéltünk 1mással max pár szót. Aztán kiment elszívni egy cigit kihívott magával beszélgettünk aztán kezdődött minden előröl. Ölelgetett, puszilgatott stb.

Kb. 2 órán keresztül kettesben voltunk. Aztán ő leakart velem feküdni, de mondtam neki h énebbe max akkor megyek bele ha lesz is köztünk vmi. Erre ő azt válaszolta h ő mondta nekem h most még nem akarja magát lekötni. Mondtam neki h tudom és én ezt meg is értem de akk ő is értsen meg engem…erre azt mondta h rendben van, nem akar olyat csinálni amit nem akarok. Ezután bent maradtunk még a szobában smároltunk és kicsit több is volt de nem szexeltünk. Mivel már későre járt mondtam h én meek haza és ő felajánlotta h hazakísér.

Úgy mentünk 1más mellett mintha nem is történt volna köztünk semmi és amikor a kapunknál voltunk megint 3 puszival köszönt el…megkérdeztem tőle h most ezt komolyan gondolja-e?

Mért csinál úgy mintha semmi nem történt volna? Erre ő adott 1 puszit a számra és megkérdezte h „így jó?” nem szóltam semmi csak elhúztam a szám ő ebből levágta h nem így képzeltem az elköszönést erre ő azt mondta h „jó szar volt igaz?” megint nem mondtam semmit megfordultam és otthagytam, ő utánam kiabált h jó éjt.

Ő 24 éves én 17…nem tudom h mért csinálja ezt velem. Sokan azt mondják h nem tudja h kezelje a köztünk lévő korkülönbséget…de ha őt zavarja akk mért velem volt 2szer is?Volt a bulin más nálam idősebb csaj is velük is lehetett volna ha csak kalandot kersett volna, de engem választott. Teljesen összezavar…nem tudom h mit gondoljak…nekem ő nagyon tetszik nem vagyok belé szerelmes de picivel többet érzek iránta mint barátság asszem.

Mit akar? Komolyan gondolja? Nem tudja eldönteni h mit csináljon? Vagy csak szórakozik?

Segítsetek PLS


2010. jún. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak meg akart húzni, nem lehetett akkor már nem kell semmi...
2010. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Ilyen naiv kislánynak gondol, akit nem bűn elkapni egy pár alkalomra.
2010. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi így utólag is a válaszokat! Azóta már több mint fél éve kavarunk és nem feküdtem le vele mégis jön hozzám ugyan úgy...mostmár nem nagyon csinálja azt h 3puszival köszön el meg ilyenek.Még mindig nem jöttünk össze mostmár viszont tényleg szeretem...nem tudom mit akar mégjobban összezavart.:S nem bírom nagyon rossz most azon filózok h 7végén megbeszélem vele ezt az egészet.
2010. dec. 12. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!