Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom? Miért mondhatja azt amit mond?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 5 hónapja szakítottunk. A szakítás után 2 hónappal vissza akart hozzám jönni, de összevesztünk így nem lett belőle semmi, mert láttuk nem változott semmi. Akkor azt mondta, hogy nem akar velem többet beszélni, egy ideig nem is beszéltünk, majd elkezdett néha írni. Most pedig megint írt és mondta, hogy néha bánja, hogy miért nem volt türelmesebb, mert akkor együtt lennénk és fél, hogy nem lesz még valaki akit ennyire fog szeretni, mint ahogy engem szeretett, de ennek ellenére szerinte nem illünk össze, de közben azt is kifejtette, hogy meglátjuk mi lesz köztünk egyszer. Most pedig felhozta, hogy járjunk össze szexelni. Most ez mi szerintetek?

2013. júl. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nincs senkid össze járhattok szexelni HA TE AKAROD. Ne hagyd hogy kihasználjon! Csak ha éppen olyan a kedved mért ne.


De szerintem hagyd a francba és keress valakit aki nem csak szexelni akar veled.

2013. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs szexpartnere.
2013. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak szexelni akar, hanem fel akar szedni újra. Szerintem ne reagálj rá, mert csak az energiádat pazarlod.
2013. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!