Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegbeteg lenne a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegbeteg lenne a barátom? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk kb együtt, sokat tűrtem neki.

Régen ami vonzott benne most az taszít.

Tehát mindig próbál alfa hím lenni, és bár tényleg sokan fel is néznek rá...már szinte engem idegesít, hogy folyton bárhol vagyunk ő próbál lenni az " etalon"! Hogy ő a legjobb ezt sugározza ki, és legtöbben el is hiszik. Csak neki lehet igaza stb stb...kicsit olyan mint egy agyatlan oroszlán:D ha értitek, de nem is ez a gond ,hanem hogy hamar ideges lesz. Mindig más felett akar lenni , az összes nőnek parancsolni akar, még aki nem is én vagyok , csak a szex tartja életben a kapcsolatot meg az, hogy csak ő tetszik de már az is zavar, hogy mindenki oda van érte és szinte féltékeny vagyok a saját barátomra. (nem csak a nők miatt) ez is mi?:S és szerintem teljesen alaptalanul vannak oda érte. Olyan mint, ha egy vetélytárs lenne. szakítsak vele?


2013. júl. 16. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lefaragna az egójából
2013. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor pontokba szedem az általad felsoroltakból mi is az alfa-hím jellemzője és mi nem az:

"próbál alfa hím lenni" - ez nem az, mert az alfa hím nem próbál az lenni, hanem így született, megfelelő képességekkel rendelkezik és az

"sokan fel is néznek rá" - attól még nem alfa-hím valaki, ámbár ez már lehet egy jellemzője

"ő próbál lenni az " etalon"", "ő a legjobb ezt sugározza ki" - ez inkább exhibicionizmus

"Csak neki lehet igaza" - egy igazi alfa hím elfogadja a másik igazát, ez nagyon az ellentettje

"hamar ideges lesz" - egy alfa-hím tud uralkodni magán a legkegyetlenebb helyzetben is, ez is teszi alfává

"Mindig más felett akar lenni" - akar lenni, az alfát viszont alapból a nagytöbbség elfogadja feljebbvalónak

"az összes nőnek parancsolni akar" - jó lenne diktátornak


"mindenki oda van érte és szinte féltékeny vagyok a saját barátomra"

El kell keserítselek és azokat a szegény polgárokat is akik azt hiszik az általad felsorolt tulajdonságok alfa-hím jellemzők. Nem azok. A barátod nem az. Ő csak egy határozottnak tűnő pedálgép.

2013. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!