Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofon vágott a mai...

A férjem pofon vágott a mai veszekedésünk után, Soha nem ütött még meg engem. Szakítsak vele többször is megcsinálná? Az a gond hogy nagyon szeretem, persze ezt ő meg is bánta. Mi tévő legyek? 26L

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 19:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%

Na, te is kifogtál egy bun*kót. Tudod te mit kell csinálni...Egyértelműen mondd meg neki:ha mégegyszer megüt mehet!

Vagy te is pofozgatni akarod?

L.27

2009. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%

min vesztetek össze?

Engem kétszer ütött meg a férjem. Az elsőnél sírtam, a másodiknál olyat kapott, hogy csak lesett. Na azóta nem üt meg, mert tudja hogy visszaadom! Ne hagyd magad! Adj neki még egy esélyt, de ha megint megtörténik, akkor elgondolkodnék...

2009. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%

Jó lenne többet tudni a részletekről, mert így csak találgatni tudunk.


Egy pofon is verés, amit elítélek.


De hogy a ti esetetkben az ismétlődésre mekkora az esély, azt nem tudom. Mennyi ideje ismeritek egymást? Min kaptatok össze? Mekkora feszültséggel járt ez? Máskor érezted esetleg, hogy majdnem szétveti az indulat és mindjárt megüt?


Mert, ha tanult az esetből és soha többé eszébe sem jut, akkor meg ostobaság lenne válni. De ismétlem, mi szinte semmit nem tudunk rólatok.

2009. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
én elgondolkodnék a helyedben. Ha egy kis megbánást mutat adnék neki talán egy esélyt, de ez nagyon helyzetfüggő, sok minden tényező lehet. De ha nem akkor fel is út le is út. Persze ezt így könnyű mondani, de sajnos viszont már az a baj, hogy nem szabad engedni neki, mert akkor azt hiheti hogy mindent szabad. De lehet még egy esélyt érdemes adni, elvileg házasok vagytok.
2009. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
51%
Engem is utott meg a parom.Megbanta,eskudott,hogy soha tobbet.Aztan ujra megutott...Teged is meg fog....
2009. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez után még ne. Bárkivel előfordulhat, hogy olyat tesz, amit nem is akar igazából, csak valami kihozza, de később nagyon megbánja.

Persze nem arról van szó, hogy tűrj mindent. Ülj le vele és mondd el neki, amikor nyugodt és hallgat rád, hogy nagyon szereted, de ezt soha nem fogod tudni elfelejteni neki. És azt is, hogy egyszer meg tudod bocsátani (már ha meg tudod, bár gondolom, különben nem ide írtál volna, hanem otthagyod azonnal), de ha még egyszer ilyet tesz, akkor köztetek ennyi volt.

Nálunk ez a módszer már bevált pár dolognál, hirtelen ember a párom, de látom, pl vitánál, ahogy átfut az agyán, hogy mit veszíthet, ha nem fogja vissza magát :)

2009. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Pénzügyeken vesztünk össze..:/ De az biztos olyan pofont kaptam hogy elszédültem..
2009. nov. 8. 19:38
 8/38 A kérdező kommentje:
Már 5 éve együtt vagyunk, eddig soha nem nyult hozzám, persze később megbánta bocsánatott is kért.. de elmentem a nővéremhez egy darabig itt leszek nála..
2009. nov. 8. 19:40
 9/38 anonim ***** válasza:
55%
Ez a legegyszerűbb, pofon vágni a nőt, mert nincs pénz. Minden olyan drága,de ezt a pasik nem értik meg. Legalább is az enyém nem.
2009. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
2009. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!