Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm azért akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azért akar velem szakítani mert én nem tudom őt irányítani, és ő azt igényli. Mit kéne tennem? Lányok az mit jelent nálatok hogy irányítani titeket?

Figyelt kérdés

Mert én a lányt már régóta ismerem és jóba voltunk, bele is szerettem már 1 éve. de most pár hete jöttünk össze.

És ezt mondta nekem hogy így nem tudja velem elképzelni hogy én nem tudom őt irányítani.



2013. aug. 10. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl rendes vagy.
2013. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel itt kell megkérdezned azt is hogy hogyna kell írányítani, ezért nagyon nem az a típus vagy akire vágyik. Szépen szakítsatok. Ebből nem lesz semmi. Megpróbáltátok, nem jött össze, kiderült időben. Lépj tovább
2013. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint egy börtönőr, megmondod mit és mikor eszik, mikor megy Wc-re, mit csinálhat, kivel találkozhat, kivel nem, megmondod melyik egyetemnek melyik karára járjon, és a többi.
2013. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Légy bunkó és tajparaszt, azt szeretik a csajok!
2013. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van ... tényleg ezt jelenti. Ha túl sok szeretet kapnak és törődést akkor ilyen sz*ros sablon dumákkal elküldenek ... nem viccelek, nem szarkazmus, légy egy kicsit bunkóbb ...
2013. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keressen egy arab pasit.
2013. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van. Te mondod meg neki a dolgokat. Ha ő mondjuk bulizni akar menni, azt mondod hogy nem mentek oda ahová ő akar, hanem oda ahová Te akarsz menni. Amúgy tudod mi lesz ennek a vége? Most nyávog hogy nem vagy jó, mert nem irányítod, aztán mikor megteszed amit kér, és irányítani fogod, akkor meg majd azt fogja a fejedhez vágni hogy nem hagyod élni, nem adsz neki szabad teret stb. Szóval szerintem is inkább lépj le ameddig lehet! Nem hiszem hogy normális a kiscsaj! 25/N
2013. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nőknek mindig az kell, ami nem lehet az övék.
2013. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!