Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott a barátom, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott a barátom, és még mérges vagyok rá. Holnap találkozunk egy buliban, hogy viselkedjek vele? Nem szeretném, ha ez a dolog annyiban maradna.

Figyelt kérdés

De nem vagyok veszekedős sem. A taktikai megoldások híve vagyok, de fogalmam sincsen, hogy viselkedjek.


A helyzet az, hogy szombaton megbeszéltük, 8-kor találkozunk és kimegyünk koncertre barátokkal. Előtte üzent és próbált hívni, hogy ne várjam ott, mert nem tudja mire ér oda, majd üzen ha ott van. Hát amikor még 11kor se volt semmi, írtam neki hogy nem tudok rá várni. Persze ő pont akkor ért oda, de én se voltam olyan hülye hogy akkor visszamenjek. Később végülis felhívott telefonon, és kiderült, hogy találkozott útközben néhány haverjával, akik rávették, hogy maradjon egy kicsit, neki meg sikerült annyit innia, hogy azt mondta jobb, hogy nem láttam, meg el akart indulni de olyan szarul volt hogy képtelen volt rá.. persze megmondtam neki hogy szarul esett, de ez nekem nem elég. Azóta nem találkoztunk, mert most értem haza nyaralásból.


Szóval úgy érzem valahogy rá kéne vennem, hogy teperjen és küzdjön értem (mielőtt összejöttünk küzdött eléggé) de most valahogy úgy érzem, túl biztos a dolgában, hogy már vele járok, és "megkapott".


Amúgy eléggé szabad ember, nem szereti a kötöttségeket (én se), úgyhogy már csak ezért sem rendezek jelenetet. (meg amúgy sem az én műfajom az)


Valakinek valami tipp, hogy hogy viselkedjek vele? Pl mondjam hogy nem csókolhat meg, és csak puszi lehet, csók meg majd ha megérdemli? :D Hogy érjem el, hogy küzdjön értem? Még nagyon friss a kapcsolatunk amúgy.

17/L, 18/F


2010. aug. 25. 18:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg nem azért, nem akarom elszakítani a barátaitól, én is eléggé szabad szellemű vagyok, ha velem csinálnák ezt én megőrülnék :D De azért ez már kicsit sok nekem is, hogy a pia fontosabb volt..
2010. aug. 25. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos haragudnod rá. De ez a "nem kapsz csókot" nem a legjobb megoldás. Inkább beszéljétek meg, hogy ne történjen ilyen legközelebb,mert neked rosszul esett, hogy esne a pasidnak, hogy ha te is így viselkednél vele.

Ha még párszor megtörténik, hogy megígéri és még sem megy, akkor meg játszd te is el vele párszor, és utána fel fogja, hogy mi a helyzet.

2010. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én sem megoldásnak gondolta, csak eszembe jutott. Szerencse, hogy meg lehet vele beszélni bármit, de remélem el is jut az agyáig és nem csak a levegőnek fogok beszélni.. csak az a baj h nem akarok egyből a nyakába ugrani se de leszarni se.. és nemtudom hogy akkor most a köztes viselkedés milyen legyen? Mert ok h megbeszéljük majd a dolgokat de azonkívül? Bocsi ha ez így zagyva most de igyekeztem körülírni a problémát :S
2010. aug. 25. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem. De amúgy nekem is ez a gondom, pont ilyen korban vagyunk mi is. És akkárhányszor mondtam el neki, hogy rosszlul esik, hogy hiába várom, még egy telefont sem ejt meg. Aztán eljátszottam én is, hogy nem mentem, persze akkor lelettem b*szva. És hiába beszélek neki, nem fogja fel. Szerintem ezen már nem is lehet változtatni, csak valami agymosással.
2010. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne gondolkozz ezen,hogy viselkedj majd vele. Majd ahogy jönnek a dolgok...
2010. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaja igaz lehet, majd meglátjuk mi lesz.

Igen sajnos ez elég sok helyen előforduló probléma, hát most végül engem is elért :D :S

2010. aug. 25. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig azt tedd, amit a szíved és az eszed diktál , mert T e mész majd oda, Te táncolsz, beszélsz majd vele, nem a válaszírók
2015. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!