Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, mit mondjak neki? Holnap találkozunk ténylegesen is először.

Figyelt kérdés

Egyik barátom haverja nagyon tetszik látásra,meg amennyit hallottam róla,ezen kívül szinte nem is ismerem egyáltalán.Holnap fogunk találkozni,de nem ketten,hanem a többiekkel együtt. Attól tartok,hogy nem is fognak rám figyelni(nem vagyok egy félénk típus,de azért olyanokkal akiket nem ismerek,nem tudom,hogy viselkedjek,mi a hülyülés kategória és mi az ami már túlzás vagy pofátlanság/nem akarok hülye p*csa lenni/)vagy nem is tudok külön vele beszélni..(elvileg kicsit szolidabb,mint a többiek,gondoltam néha csak-csak magára marad,míg a többi hülyül egymással) Vagy ha mégis beszélhetnénk,mit mondjak neki? Nem akarom,hogy unalmasnak találjon.. Bocsánat,de ebben nagyon kezdő vagyok..:S

16/L


2012. ápr. 19. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ráparázol, akkor csak rosszabb lesz. lehet h nem is fog tetszeni a srác, vagy lehet h egy igazi bunkó, de az is lehet, hogy végig szemezni fog veled. Az élet rövid! Kár ilyesmiken parázni :)))

Majd jön ott minden és akkor kompenzálsz! :) Hajrá!

2012. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!