Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki egy szakítás után 2 héttel máris új párkapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 15:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szerintem igencsak sekélyes, felszínes ember az ilyen.

Bocs, de ez a véleményem. :/

2013. szept. 1. 16:10
 12/17 anonim ***** válasza:

Aha :)

Szóval az a legnagyobb baj, hogy neki előbb lett valakije mint neked.

2013. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem! :)


Én az a lány vagyok, akivel össze akar jönni a szakítás után...

2013. szept. 1. 16:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó! :)
2013. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ehhez ismerni kellene a körülményeket. Pl azt hogy ki szakított kivel a régi kapcsolatban,lehet,hogy már hónapok óta voltak problémák,és már kellett nagyon a szakítás.A pasi meg alig várta,hogy végre éljen egy kicsit. Ettől még nem biztos persze,hogy elfelejtette az exét vagy nem gondol rá.Nekem már volt dolgom olyan pasival,aki nemrég szakított és az egyedüllét miatt egyből már csajt keresett magának.Aztán hirtelen meggondolta magát,hogy ő mégse akar most új kapcsolatot,mert még ki kell heverni a régit... Szóval ez olyan bizonytalan dolog sztem. Vagy bejön vagy nem:)
2013. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit kerülget a depresszió és öngyilkosság szakítás után. Hanem , ha szakítottak....oké. Vesz egy nagy levegőt, és keres tovább. Ez miért olyan nagy ügy?


Én se vinnyogtam hónapokat olyas valakiért aki dobott. Később még a srác volt megsértődve mikor

teljesen véletlenül összefutottunk, dumáltunk, rákérdezett van e valakim, s megtudta hogy akkor 1 hónapra rá megyek férjhez. Pedig ő bánt csúnyán velem, mégis kikérte magának.....Akkor azt mesélte, hogy neki utánam nem volt senkije...Gondolom ez volt a baja....



27/N

2013. szept. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nuss12 válasza:
Szakítottam a barátommal, egy év után megint összejöttünk egy kis időre, ami nyilván nem működött, megbeszéltünk, szakítottunk. 2 héttel később összejöttem a mostani párommal. Már majdnem 4 éve együtt vagyunk :)
2013. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!