Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nőket kérdeznem, hogy olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdeznem, hogy olyanok akik 6-7év után szakítottak a párjukkal, volt-e olyan hogy újra összejöttek-e valamikor? Ez mennyi idő múlva történt? Tudták-e folytatni, és meddig?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 11:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem az az igazi megbocsájtás,amikor túllépünk/átgázolunk másokon,hanem amikor képesek leszünk elfogadni és kijavítani a saját hibáinkat és a párunk hibáit is.
2013. nov. 18. 14:04
 12/20 anonim ***** válasza:

Es amikor kepesek vagyunk elengedni a masikat.

Amugy nalunk en szakitottam 8 ev utan, es nincs az az isten, hogy visszamenjek hozza.

Azert szakitottam, mert tudtam, hogy ennek vege.

2014. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Abban egy pillanatig sem kételkedtem,h te szakítottál.Ezt le sem kellett volna írnod.Hoztad a statisztikát. Inkább olvasd el a Csőgl János:Házassági ABC c. könyvét.Pont erről beszélek,hogy ez a baj a mai nőkkel. Simán el vannak szállva maguktól...
2014. jan. 28. 22:19
 14/20 anonim ***** válasza:

Egyetlen mondatombol a korulmenyek ismerete nelkul megallapitottad, hogy en vagyok a hibas, gratulalok!

No comment.

2014. jan. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi az elismerést.

Tudod ha halászni megyek,ahhoz nem kell ismernem az állatok előéletét ahhoz,hogy tudjam,hogy ami a hálómon fönt fog akadni,az hal lesz vagy vizigiliszta.

Ahhoz elég a statisztikát ismerni.

2014. jan. 29. 10:09
 16/20 anonim ***** válasza:

Ironizaltam csak. Vegtelenul ostoban gondolkodsz, ha nem jut eszedbe, hogy valaki talan akkor adja fel a dolgokat amikor mar mindent megprobalt, amikor 4 evig azon faradozott, hogy megmentse a hazassagat, de a ferj csak a sajat kis nyomoraval volt elfoglalva.

De sajnos, azt hiszem, mondhatok barmit, nem szamit, hiszen egy rossz no vagyok, aki nem akart labtorlokent leleni 30-40 evet.

Mindegy.

2014. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Vegtelenul ostoban gondolkodsz, ha nem jut eszedbe, hogy valaki talan akkor adja fel a dolgokat amikor mar mindent megprobalt, amikor 4 evig azon faradozott, hogy megmentse a hazassagat, de a ferj csak a sajat kis nyomoraval volt elfoglalva. ">>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Aki mindent megpróbál,....az NEM szakít !!!

"Vegtelenul ostoban gondolkodsz">>>>>>>>>>Mindenki önmagából indul ki!

Érdekes módon,miért mindig a nők adják fel hamarabb?

Talán mert sokkal gyengébbek pszihikálisan és fizikailag is.És ez nem vita tárgya.

Hiába jönnek itt az apró cseprő indokaikkal,hogy ilyen szar érzés,meg olyan szar érzés. Rossz az aki rosszra gondol,és eszerint azok rosszak,akik rosszat írnak...

Ennyi.

2014. febr. 18. 09:05
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, hogy belekotyogok, nekem még nincs ilyen jellegű tapasztalatom a saját bőrömön, DE most nagyon nincs igazad.

Aki mindent megpróbál és mégis szakít, annak nyomós oka van, és nem hibáztatható semmiért.

Egy nagynéném férje alkoholista lett és agresszív, feltételezem, próbálta a nagynéném megmenteni a házasságot, meg a férjét, mert nem azonnal adta be a válást, de fel kellett adnia, és két lányukat megpróbálni egyedül felnevelni. De bár hamarabb vált volna, mert a férj problémája miatt a két lány egész életükre kiható pszichés sérüléseket szerzett apjuk agressziója miatt, és többé-kevésbé önállótlan felnőttek lettek, egyikük jóformán gondnokságra szorul.

Nem volt ez látható a házasság előtt, az évek alatt történt valami a férj életében (talán munka terén), ami miatt az italhoz menekült.

Nos, én ezt a pasit a nagynéném helyében azonnal otthagytam volna, amint rám vagy a gyerekekre emeli a kezét.

2014. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó.Lehet ,hogy nem olvastad végig az összes hozzászólást,mert a válaszok nagy többsége is rendesen elcsavarodott az eredeti kérdéstől,ugyanis elkezdtek engem látatlanba fikázni,így nem csoda,hogy én is így állok hozzá.Annyit azért elmondanék,hogy nem voltam/vagyok sosem alkoholista vagy agresszív erőszakos állat.És ha nagyon nem lenne igazam,vagy nem szerettem volna az exemet eléggé,biztos nem írogatnék ilyen fórumokra.Arról nem is beszélve,hogy engem hagytak el úgy,hogy megpróbáltam menteni a kapcsolatot.Ma már persze jobban tudom és értem a dolgokat miérteket,mint 1évvel ezelőtt.Mindenesetre megvan a véleményem az emberek hozzáálásáról.
2014. júl. 29. 09:37
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, elegendő indok a szakításra az, ha már nem vagy boldog a párod mellett és semmivel nem tudod ezt az érzést megváltoztatni, akárhogy igyekszel. Engem is hagytak el (én nő vagyok), fájt, tudom, milyen, de miután elmúlt a sértettség érzése, már láttam, hogy így volt a legjobb. Nem azért, mert bármelyikünk is elrontott bármit, de addig tartott a közös utunk, és kész. Az egyik ilyen embernél igazából még szerencsésnek is tartom magam, mert utánam se maradt hű, amíg követni tudtam az eseményeket, szóval igazából jobb így, mert fájdalmas lett volna évekkel később házasságban. A másik embernél barátoknak jobbak voltunk, mint társnak, és örülök, hogy boldog azzal, aki utánam jött.

Ismerek olyanokat is, akik fiatalon hülyék voltak, de szerették egymást, viszont csak évekkel később találtak újból egymásra, mikor már mindkettőjük túl volt egy váláson és gyerekeik voltak mástól. Másodszorra már jobban működött, azóta is, ha jól tudom.


Egy valamit jegyezz meg, semmit se lehet erőltetni. Két ember vagy összetartozik vagy nem, és nem számít az idő, és az se, hogy hivatalosan összekötötték-e az életüket vagy nem, mert nem a papír vagy a szertartás dönti el, hogy összetartozol-e valakivel vagy nem.

2014. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!