Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, kiakarok vele békülni de még a telefont se veszi fel bonyolultabb?

Figyelt kérdés

Kidobtam a barátnőmet, a rengeteg vita miatt, meg mert aztmondta ez nem egy kapcsolat hanem egy sz ar, kár hogy kiba szta miattam a régi csávóját stb. ( ezt nem vita közben ezt felemlegette párszor vita közben sokkal durvábbakat mondott)

Hozzátetet hogy ettől a kapcsolattol ő nagyon sokat várt... stb mindig



De én szívből szeretem, és újra összeszeretnék vele jönni, (4 napja szakítottunk)


Azóta nem vszi fel a telefont( ki se nyomja)


facebookon amit írok megse nézi, else olvassa,


Átmentem hozzájuk direkt meglepinek, az ajtója elé letettem a rózsát, kis szöveggel, hogy hiányzik stb.


Erre csak azt kaptam, hogy szólt valakinek hogy hívjon fel .. hogy álljak le.


Az aki felhívott aztmondta, hogy nagyon kivan a volt barátnőm.


És nem tudja hogy valaha is megbékül velem, de ha nyomulok akkor azzal semmi jót nem érek el, hagyjam pár hétig békén ne írjak rá stb, és akkor talán majd magától keres mivel már tudatára adtam hogy szeretem.

De ha nem keres akkor hagyjam nem kell erőltetni, amit erőltetünk az sose lesz jó.


Az anyukája és apja is utál engem szóval még ők se hatnak pozitívan a kapcsolatunkra.


Szerintetek felfog keresni ?


Nem voltunk sokat együtt 6 hónapot, de rengeteg közös élmény, utazás, nyaralások.


Igaz rengeteg vita, de én akkor is a vitákkal együtt imádom ezt a lányt


Mi a véleményetek?



2013. szept. 12. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd békén, valószínűleg a szülei előtt is elhordott mindennek, az meg nem hiányzik, hogy az apja verjen össze, nem?:) Aztán idővel vagy lenyugszik, vagy nem. Esetleg írj neki egy cetlit, hogy jól van, bocsánatot kérsz, és békén hagyod. Akkor tudni fogja, hogy értettél a szóból, plusz az is látszani fog, hogy túl tudsz lépni rajta, ha muszáj (nem is hinnéd ez mennyit számít, hogy ne érezzék biztosnak azt, hogy veled vannak - legalábbis az elején midnenképpen). Innentől kezdve meg 50/50: Vagy lenyugszik idővel és megkeres (vagy egy idő után esetleg meg tudod keresni, hogy beszéljétek meg), vagy nem, és akkor campo basso. Meg nem tudom, min vitatkoztatok annyit, de az első két sor alapján azért lehet lenne mit átértékelni a dologban...
2013. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Több sms ben és kis papíron leírtam már neki, hogy bocsánat, és amikor kimondtam hogy szakítsunk akkor is már tudtam hogy rosszul döntöttem stb.


Azt meg hogy nem fogom keresni meg észreveszi magától. azt nem kell írnom hogy megértettem.


sőt azt is leírtam neki facebookon tegnap elött amikor már ideges voltam hogy nem reagál semmire, hogy nem értem mi a fa szért nem töröl le facebookról ha meg se nézi amit írok stb.



de ezt is megbántam hogy leírtam, de inkább már nem írtam utána semmit

2013. szept. 12. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mit vársz tőle. TE dobtad ki ŐT. Tehát én sem venném fel a telefont a helyében ha te hívsz, és nem válaszolnék az üzeneteidre sem.


Tudod ha a kapcsolatban baj van akkor nem kidobjuk a másikat és nem veszekszünk, hanem megbeszéljük.


Megbántottad. Miért nem hagyod békén? Még találhat olyan pasit magának, aki nem elhagyja pár veszekedés miatt...

2013. szept. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szeretnélek elkeseríteni,de mélyen bele tiportál a női büszkeségébe. ez felér egy megcsalással. nehéz megjósolni mennyi eselyed van a bekülésre,mert ha bele gondolsz ilyen esélyt (kidobd),még egyszer nem akar adni és mint bizalom,elvesztetted.
2013. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!