Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel 4 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel 4 hónapig jártam. Azért szakítottunk mert sokat veszekedtünk, és megromlott a kapcsolatunk. Később írt, hogy hiányzom. De nem tenne semmit, hogy ujra velem legyen. Szerintetek tényleg csak hülyített? Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés
Szóval 4 hónapig együtt voltunk. Majdnem 5 éve ismerem. Régebben is irogatott nekem, hogy tetszek neki meg minden. De akkor semmi esélyt nem láttam arra, hogy mi valaha együtt legyünk. Úgy jöttünk össze, hogy a legjobb fiúbarátom összejött tesómmal, és mivel ő meg haverom is legjobb barátok, mi is elkezdtünk találkozgatni és beleszerettem. Azért szakítottunk mert sokat veszekedtünk, és megromlott a kapcsolatunk. Nagyon sokat hanyagolt, és kifogásokat talált, hogy miért nem tud jönni hozzám. Írta,hogy már nem szeret.. 1 hét mulva írta barátjanak (aki nekem is a legjobb fiubarátom) hogy szeret, hiányzom, és megsiratott. Aztán nekem is írt. Megkérdezte, hogy nem-e működne megint ez a kapcsolat. És mondtam, hogy ezt nem facen kéne megbeszélni. De azóta sem találkoztunk. Semmit nem tenne azért, hogy újra velem legyen. Tesóm találkozott vele, és mondta neki, hogy ha mondja nekem a szépet, a jót miért nem jön el hozzám? Ő erre azt mondta, hogy ráér még..Sokszor bejött már.. De nem hozzám, hanem deszkázni ment inkább. Olvastam mit beszélt a legjobb fiubarátommal. És írta neki, hogy ne várjon tovább mert elfog veszíteni.. És erre csak annyit írt, hogy jóóó.. Azt hiszem nem kíváncsi rám. Minden este sírok miatta. Szerintetek tényleg csak hülyített? Szerintetek szeret még?
2013. szept. 6. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, vagy legalábbis annyira nem, hogy megmozdítsa érted a kisujját.
2013. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!