Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két évvel ezelőtt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két évvel ezelőtt a volt barátnőmmel szakítottunk, utána összejött a mostani barátjával, de még most is áskálódik. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Három évig voltam együtt az akkori párommal, kereken két évvel ezelőtt szakítottunk. Félévente legalább 1x mindig áskálódni, kavarni kezd, hazudozni rólam, amiket visszamondanak a közös ismerőseink.


Nem fogom fel mi baja van, azzal a barátjával már több mint másfél éve együtt van, de mindig engem húz elő, ha rájön a hiszti. Mindig azt terjeszti, hogy szaladok utána, zaklatom, leskelődök utána, holott ez egyáltalán nem igaz. Minden évben 2x-3x csinál egy ilyen műbalhét. Nem értem ha boldog és márpedig az, mert hosszú ideje a párjával van együtt, akkor mit akar tőlem.


Én sose kerestem a szakítás után, de amikor meghallom a háttérből a cirkuszait az ismerőseimtől, akkor hirtelen megszaporodnak a szám nélküli telóhívások, ismeretlen emailről az értelmetlen kriksz kraksz levelek. Ez tart 2-3 hétig, és utána kb fél évig megint csend van. Ti értitek ezt?


23/F



2013. aug. 19. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem még sem olyan boldog a párjával...:S lehet h bár nem akar már veled együtt lenni, zavarja h nem foglalkozol vele...
2013. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisstilú kis piti előadó művészke.
2013. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szituáció. Exemel 1 évig jártunk. Már 2,5 éve szakítottunk. Nekem 2 éve neki másfél éve van új kapcsolata.

2-3 havonta rám ír. És egyből kérdezi barátnőmmel mi van hogy van, jól megvagyunk-e? Szüleim szeretik-e jelenlegi barátnőmet, meg ilyen hülyeségeket. Folyton nyalizik nővéremnél, like-ja a képeit. De az enyémet nem meri :) Állítólag jól meg van a pasijával. De a jelek nem erre utalnak...


Remélem valaki megadj a választ a kérdésedre, hátha én is okosabb leszek! :)

25/F

2013. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem tudta kiheverni a szakítást, és még mindig szeret. De azért elég furán viselkedik.
2013. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem orul annak, hogy talaltal helyette mast, es boldog vagy vele, o pedig mar az eszedbe se jut. Azt akarja hogy foglalkozz vele ennyi
2013. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szitu az, hogy a volt barátom, de főleg a mostani csaja zaklat időről időre. És fogalmam sincs miért, mert a sráccal egy éve nem beszélek. Ezek az emberek iszonyatosan gyerekesek... Csak hát marhára bosszantó tud lenni. 21L
2014. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben rakerdeznek, hogy mi a baja.

Habar ez a viselkedes nagyon gyerekes es gyanitom a valasza is az lenne, de egy probat meger.

Amugy meg szerintem annyira nem boldog, ha az lenne akkor nem foglalkozna ilyesmivel. Meg se fordulna a fejeben.

2014. ápr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én csináltam hasonlót fiatalabb koromban, bár nem ilyen durván, de a forgatókönyv hasonló, ahogy fentebb valaki leírta: 2-3 hónapos periódusokban felkerestem a volt barátomat.

Én szakítottam vele másfél év után, mert egy nagyon rossz kapcsolat volt, a srác pedig pszichésen bántalmazott. A szakítás is olyanra sikerült, hogy úgy felidegesített, hogy mérgemben szakítottam is, el is felejtettem, hogy barmi mást is mondjunk egymásnak (szó szerint gyűlöltem), a szakítás után pedig kb. bárkibe szerelmes lettem, aki kicsit is kedvesebben szólt hozzám. Hát ezek a "szerelmes kapcsolatok" rövid ideig tartottak, 2-3 hónap, de volt hosszabb távon is.


Ő keresett meg először engem (addigra már volt bnője), találkozni akart, féltékeny volt (de sosem mondta, hogy akarna bármit is tőlem, én pedig nem kérdeztem). Saját magammal is küzdöttem, mert azt akartam, hogy bevallja, hogy nem tud nélkülem élni, hogy én kellek neki, hogy legyen egy biztos pont, de én már régóta tudtam, hogy nekem nem ő az igazi.

Nos, én a volt barátomat mindig a kis szerelmes fellángolásaim szüneteiben kerestem, vagy ha nagyon egyedül éreztem magam, a hosszabb távú kapcsolatom esetén pedig vitáknál jutott eszembe megkérdezni, hogy hogy van, utóbb úgy gondolom, hogy azért, hogy legyen egy mentsváram, ha menekülnöm kell valakihez. Többször rákérdeztem a barátnőjére, próbáltam a helyemet biztosítani. (Ő is kb. ilyen periódusokban keresett mindig valami ürüggyel.)


Nagyjából a szakítás után 2 évig tartott ez az agónia, mindig akkor jött elő bennem a 'hiánya', amikor magányos voltam, utólag úgy érzem, hogy a biztos pontot kerestem benne, aki akkor is ott lesz, amikor más már nem, és csak arra emlékeztem, hogy fuuu milyen jó volt együtt, és teljesen elfelejtettem, hogy minden egyes nap szenvedés volt.

Amugy o is azzal jött, hogy mennyire szr lehet nekem a barátaimmal, ha mindig oda lyukadok ki, hogy 'még mindig szerelmes vagyok belé' (pedig ilyet aztán sohasem mondtam).

Két év után végre sikerült lezárnom az elmérgesedett hangulatot egy viszonylag normális beszélgetés alkalmával, amit a szakításkor és azóta sem sikerült addig megbeszélni, azt talán most sikerült....és csend van...és béke. :)


Ui.: még most is hányingerem van tőle, de megnyugodtam, hogy ő mitsem változott :)

2018. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!