Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A páromnak azt mondtam tartsun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak azt mondtam tartsunk szünetet de ő félreértette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak(24F) Azt mondtam hogy tartsunk szünetet mert nem igazán tudunk mostanság egymással lenni és amikor együtt vagyunk akkor is veszekszünk. Általában én keltem a feszültséget és éppen ezért akartam időt kérni mert atakarom gondolni a dolgokat és hogy tényleg szükségem vane rá és neki rám. Ő nagyon szeret engem és mindent feladta csak hogy velem legyen és nekem jo legyen. Viszont folyton csak veszekszünk és nem akarom h neki rosszul essen mert szeretem. Időt kértem(Fél évet) és hogy költözzünk külön addig.

Tudni kell rola h elég nyugodt ember és nehéz felbőszíteni. Amikor befejeztem ő felállt és megkérdezte, hogy szakitani akarok? Mondtam nem tudom. Időre van szükségem. Erre ő kiviharzott azt mondogatva hogy mindent megadott és ez sem elég. Meg hogy nem is szeretem már. Meg hogy biztos találtam valaki mást. Beült a kocsijába és azóta nem láttam :/ 2napja odavan Telefonját a szemem láttára vágta a fölhöz.. NEm tudtam elérni se családján se barátain keresztül. Aggodom érte...Szeretem de nem hiszi el, hogy csak neki akarok jot azért kértem ezt.(Nem akarok veszekedni)

Ált nyugodtan szokott vezetni de most agy porfelhőt hagyott maga után(kapart) és azt sem tudom merre mehetett. Abba az irányba nem is lakik senki akit ismerek, szoval szerintem csak elment valamerre találomra és nem érdekelte hova csak el innen...

Itt várom már miota semmi jelzés. Nem akartam ezt.

Nehéz felidegesiteni megbántani mert rettentő toleráns és megértő. Érett és nyugodt, nem felelőtlen. Viszont most nem is ismertem rá. Azthittem megérti majd.... :S

Mit tehetnék ha visszajön valaha?



2013. szept. 25. 21:40
1 2
 11/18 A.R. ***** válasza:
57%
Undormány vagy ne haragudj, az összes nő egy undorító f4reg aki szünetet merészel kérni, ugyanez vonatkozik a férfiakra is. Velem is így szórakozott a menyasszonyom.....ő is egy f4reg....
2013. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szeretem és már rég megbántam a za felelötlen kijelentést. Már ez a 2 nap is szörnyű volt nélküle :(

Akarok tőle többet ennél sokkal.

Eltudnám képzelni férjemként.

Igy utolag én is rájöttem hülyeség volt ez és ink nekem kelettvolna másképp kezelnem. Nem tudom vissza csinálni.

Nem tudom, hogyan tudnám elérni hogy megbocsátjson. Nem akarom elvesziteni. Szimplán csak meg inogtam :/

2013. szept. 25. 22:21
 13/18 A kérdező kommentje:

#11

Tudom hogy nagyon szemét dologvolt, de még aznap megbántam amit mondtam...

2013. szept. 25. 22:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem értett félre semmit!

Fél év időkérés az szakítás. Addig kipróbáltál volna másokat ő meg szenvedjen. Ezt jelenti. A srác értelmes, felfogta mit akarsz "az ő érdekében". Másik ilyen lerázós szöveg: "mindkettőnknek ez lesz a jobb" :D

2013. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kiakadhatott rendesen. Háza van 24 évesen, kocsija, nála laksz, te kelted a feszültséget és veszekszel. Ezek szerint ő nagyon normális és még ez sem elég neked.


Mit értett volna meg? Hogy egy telhetetlen, hisztis nő vagy aki ki akarja készíteni?

2013. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azért ez nem olyan egyszerű mint amilyennek leirtok engem most...Nem is ez a lényeg csak nem akarom hogy hülyeséget csináljon. Mert hajlamos rá.(Ezt onnan tudom hogy már nem egyszer mondta, hogy nélkülem nem akar élni.) Féltem.

Elhamarkodott döntés volt megbántam. Inkább azt mondjátok meg hogy ezek után akarnátok- látni a párotokat v ink huzzon el minél messzebb tőle ?

Ebben a helyzetben mit tennétek ha hazajön és várom?

Vagy mit tennétek ha haza jön és nem várja senki?

2013. szept. 25. 22:45
 17/18 A kérdező kommentje:

Ja és a kocsit és a házat is sajt erőböl szerezte nem szülök által és nem egyéb uton.

Igazábol csak nem tudom akar-e még látni. :/

2013. szept. 25. 22:46
 18/18 anonim válasza:
azóta mik történtek?
2022. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!