Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez bunkóság volt szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Szakításkor a bolond sír, az okos azt mondja lesz másik, a rafinált azt mondja van másik. Nos ez volt nálam is, én voltam a rafinált. 2 hete szakítottam barátnőmmel, mert megromlott a kapcsolatunk 1 év után. Az utolsó 1 hónapban látszódott már, hogy hamarosan itt lesz a vége, én ezért regisztráltam egy társkereső oldalra és néztem magamnak másik nőt. Barátnőmmel szakítottam pénteken, szombatra már le is beszéltem atalálkát az új csajjal, akivel azóta együtt vagyunk. Az exbarátnőm a társkeresőről nem tud, de azt tudja hogy hamar lett másik csaj, most én vagyok a szar, szemét nála. Viszont az új csajomat nem zavarja. Szerintetek bunkóság volt ezt csinálni?

2013. szept. 27. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Magyarázhatsz akármit itt,akkor is bunkó voltál..de nem baj,majd visszakapod amit adtál.. :)


Csajnak meg üzenem,hogy örüljön,hogy megszabadult tőled,és ne sírjon ( már ha sir ) miattad nem éri meg..

2013. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Üzend a csajnak.... (okos ötlet) biztos átadja neki valaki...
2013. szept. 28. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!