Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha a pasitok úgy beszélne veletek, mint? (Lent folytatom)

Figyelt kérdés
... bunkó stílusban, az orrom alá dörgöli a hibáimat. Gyakran már a sírás szélén állok. És ha engem idegesít fel és egy picit megemelem a hangom, ki van akadva, hogy miért beszélek vele így. A legújabb az, hogy "számonkérő" stílusban kérdezett valamit, sőt nem is normális kérdezés volt, ez is olyan "minek kell neked ezt csinálnod" stílus volt, és mondtam neki, hogy normálisan is meg lehet kérdezni, erre nem állt velem szóba, mert megint csúnyán beszélek vele.

2013. szept. 25. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Pápá Dániel.
2013. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vicces, mert a lányok többsége ugyanazt csinálná: sokáig, nagyon sokáig tűrne neki, sőt rajongana érte. Megszámlálhatatlan példát láttam arra, hogy a csaj olyan pasit tartott szinte istennek, aki úgy bánt vele, mint a kutyával. Mondjuk az ilyen meg is érdemli, de még ha szakítanak is, szerintem sanszos, hogy egy ugyanilyen bunkót talál majd magának, mert az olyan jóóóóóó.
2013. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lamakid333 ***** válasza:
Viselkedj úgy vele ahogyan ő veled, hiszen egy kapcsolatban egyenrangú felekként vesztek részt. Ha rád akar telepedni akkor meg kell mondani hogy van sóbánya, ott csücsüljön rá valamire. 29/F
2013. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!