Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen esetben lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben lehetséges, hogy szakítás után újra összejön a két fél? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Avagy, mi az ami megbocsájtható egy kapcsolatban, ha valaki hibázik?

2013. okt. 2. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs második esély. Nem is hiszek a második esélyekben. Aki először félrekefél az másodjára is megteszi.


25/f

2013. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a szakítás eleve megbocsátást jelent. Feloldozást minden rossz alól.
2013. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi az őrületbe kergettük egymást, 1 hónapja van vége, és nem beszélünk. békésen váltunk el, viszont ebben a barát dologban nem hiszünk.. én még mindig szeretem őt, és remélem, hogy újra együtt leszünk pár hónap múlva ha kitisztult az agyunk.

nem tudom ezelőtt soha senkivel kapcsolatban nem érezem, hogy újra akarom kezdeni.. szóval szerintem ez jelenthet valamit. nálunk nem volt megcsalás, meg egyéb megbocsáthatatlan dolgok.

2013. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Középsuliba anno volt csak ilyen esetem egy lánnyal (18F-15L). Gyerekek voltunk még.


Mai fejjel 27 évesen pedig nem tekintek vissza senkihez. Nem éri meg. Felnőtt fejjel le kell zárni és megérteni, hogy nem működne. Haverom (31) már 5 év alatt 2x fogadta vissza a nőjét heti 4x biztos összevesznek de nem tehet semmit, mert pénz miatt egymásra vannak kényszerülve.

Szóval nem véletlen történnek ilyen szakítós dolgok.


"Megbocsátani és felejteni annyi, mint becses tapasztalatokat az ablakon kidobni."

Arthur Schopenhauer

2013. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a helyzet hogy én mindkettővel egyetértek. Hogy ami le van zárva az lezárva kell maradjon, de hiszek a újrakezdésben is.


Utolsó: ez egy jó idézet, köszönöm.

2013. okt. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!