Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi baja van a volt barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a volt barátnőmnek? Mi ütött belé? Miért hazudik rólam? Miért nem hagy engem békén?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben szakítottunk, úgy váltam el tőle, hogy sohatöbbé nem fogom keresni mert ha egyszer vége van, akkor nincs mit megmenteni, nincs mit kijavítani. Úgy gondoltam hogy esélyt adok neki is meg magamnak is egy új kapcsolatra, egy jobb kapcsolatra. Ha egy nő menni akar, akkor nem tartom vissza, mert szerintem ilyenkor már nincs miért küzdeni.


Tavaly novemberben is így történt, nagyon szerettük egymást de sokat veszekedtünk, két évig voltunk együtt de végül elengedtem őt. Utána sohatöbbé nem kerestem, nem vettem fel vele a kapcsolatot, tiszta vizet akartam önteni mindkettőnk életének poharába. Neki sikerült mert három hónap múlva összejött egy pasival és úgy látom rajtuk, nagyon boldogok, közös képeket raknak ki FB -ra, nyaralás, utazás, ilyenek, az ismerősök elmondása szerint is nagyon boldogok. Sose ártottam bele magamat a kapcsolatukba, sőt inkább örvendtem neki hogy sikerült szereznie egy pasit aki elviseli a rögeszméit, a bogarait.


Majdnem egy év alatt tavaly november óta kétszer keresett, de nem válaszoltam az SMS-eire, egyszer még tavasszal aztán nyáron egyszer. Ezek után érdekes dolgokat hallottam. A volt barátnőm olyanokat talál ki, hogy zaklatom őt, szerelmes levelekkel érzelmileg zsarolom, háborgatom, fenyegetem meg leskelődök utána, követem, ilyenek.


Alapból nagyon nyugodt típusú férfi vagyok, de ezek a húzások kimondottan felbosszantottak, mert ezzel olyan érzéseket kelt bennem mintha még mindig engem szeretne. Nekem nagyon sokat jelentett amikor együttvoltunk és sokminden azóta is fáj kicsit, de sztem sikerült lezárnom ezt a kapcsolatot.. de amikor ilyeneket csinál, fel tud hergelni.. nem érzek már iránta semmit csak hogy miért kavar..


Engem nagyon zavar hogy minden rosszat összehord rólam az ismerőseinek-barátainak és sztem ezzel azt akarja elérni hogy más nővel nehogy összejöjjek aki nekem tetszik (ugyanis nekem azóta nem volt barátnőm, nem kerestem mást) .. mert így rossz híremet tudja kelteni és másokat félrevezet.. Az egyik haverom például munka után leteremtett hogy szálljak le róla, miért bántom a volt barátnőmet ha egyszer már szakítottam vele. Köpni nyelni se tudtam amikor ezzel előállt a haverom, holott semmi se volt igaz belőle, és néhányan nem is akarnak hinni nekem mert tudták rólam hogy én ezért a lányért nagyon odavoltam, nagyon szerettem, bármit megtettem volna érte. De ha egyszer vége van akkor vége van. Az új pasija akivel összejött februárban tudni kell róla, hogy ő sose bírt engem. Nem tudom hogy adtam-e okot rá valaha, de sosem szívlelt. Köze lehet ennek ahhoz hogy a volt párom megszállottan barkácsolja a hazugságokat rólam?


Kétségbe vagyok esve emiatt hogy mindenkinek le akar járatni ok nélkül.. Légyszi ne írjátok azt hogy beszélgessek vele mert az még rosszabb lesz ugyanis azt terjesztené rólam utána hogy a személyes beszélgetés, személyes találkozó után teljesen felzaklattam, csinálná a műhisztit mindenkinek.. jól ismerem.


Meg tudja nekem mondani valaki, miért csinálják ezt egy nő, ha boldog kapcsolatban él az új pasijával??


24/F .. Bocsi kicsit hosszú lett..:S



2013. okt. 4. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a lány egy érzelmileg sérült kretén. A volt barátnőm ugyanezt tette velem. Veled egy idős vagyok amúgy. Sőt, még durvább dolgokat is kitalált de azt nem osztanám meg. Szerintem az érzelmi skálán ő most a düh/harag fokozatát éli meg, de nem értem miért viselkednek így a nők ilyenkor, főleg ha már "boldog" kapcsolatban vannak utána. Mocskosabbak, mint a férfiak, ezt állítom. Szerintem két oka lehet: 1. vagy nem lépett még túl rajtad a lelke mélyén és a másik sráccal is bár együtt van, ő csak amolyan lelki testi pótcselekvés neki 2. vagy tényleg túl van rajtad, de mivel kudarcként élte meg a szakítást (mindegy hogy ki szakít ilyen esetben), ezért tehetetlenségében így tesz, mert nem akarja hogy másé legyél, mert tudja, hogy igenis jó parti vagy. Én erre tippelek. Szerintem hagyd a csajt továbbra is, ne lépj vele semmilyen formában kapcsolatban, vagy ha már nem bírod, akkor szépen ha összefutsz vele, kérd meg udvariasan, hogy hagyja ezt abba, mert saját magát égeti ez által, mivel az igazság idővel úgyis kiderül.
2013. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt csinűlta velem az exem, én a te helyzetedben voltam. Rendszerint ahogy elnéztem, akiket otthagynak azok csinálják az otthagyó féllel, dühből, mert igy próbálják a saját megtépázott egojukat tartani..
2013. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy ismerhetted ennyire félre ezt az embert?

Szerintem a csaj veled soha nem volt őszinte, de ahogy látom magához sem volt az soha.

2013. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így próbálja maga előtt igazolni a hibásságát a szakításban!
2013. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg!! Ilyet egy normális ember nem csinál! Tuti hogy bosszúból teszi ezt. Szerintem ne lépj vele kapcsolatba, hagyd a dolgokat és aki megakar téged ismerni az úgy is meg fogja tenni és hinni fog neked, mert látja hogy milyen is vagy. :)
2013. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lány nincs teljesen tisztában önmagával és lehet még vannak érzései irántad. Én is hasonlóan voltam az exeimmel. Hogy továbblépjek a legkisebb hibáikat felnagyítottam. Mindenkinek azt mondtam mennyire utálom, és a legkisebb hibáját nagyítva mondtam mindent. Bár hozzá tenném, amit én mondtam annak volt igazságalapja. Semmit nem találtam ki soha.

Hogy téged miért zaklat azt pontosan nem tudni. Talán érez még irántad valamit, vagy utál. Vagy csak sziplán megtört. Vagy a saját hibáját akarja palástolni azzal, hogy rólad terjeszt rossz hírt!

2013. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te is elmondhatnád a saját ismerőseidnek, amit ide leírtál, hogy legalább legyen választási lehetőségük kettőtök szava között.
2013. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!