Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el barátnőmnek hogy állandóan nincs pénzem buszra hogy meglátogassam?

Figyelt kérdés

Én örülnék ha pl ő jönne hozzám aludni de az nálam nem kivitelezhető hogy csak mi kettesben legyünk. Persze van hogy átjön reggel néha és este hazamegy. Én is ha tehetem mindig megyek hozzá , de anyagilag nem tudom mindig megoldani a buszt mivel nem keresek olyan jól.


Tudnátok valami tanácsot adni hogyan mondjam el neki ? Nagyon szeretjük egymást csak félek hogy ez miatt meggyengül a kapcsolat.


26/F


2013. szept. 17. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem igazán lehet másképp elmondani minthogy


sajnos nincs pénz buszra.

2013. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az igazság mindig jobb, mintha kamuznál valami hihetetlen és idétlen dolgot!

Ha szeretitek egymást őszintén, akkor biztosan megérti és együtt találtok valami megoldást! ;)

2013. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek felesbe egy bérletet.
2013. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
menj a providenthez, ha csak egy kicsi hiányzik
2013. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan így ahogy itt leírtad nekünk. ha szeret biztos h megérti :)
2013. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így mond el, ahogy van. Egy kapcsolatban ennél sokkal nagyobb problémák is fognak titeket érni, ha erről nem tudtok beszélni, arról hogyan fogtok?


Normális lány ezt megérti, és kitaláltok majd valamit. Ne aggódj!

2013. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
nem tudsz félre tenni 4-5 ezer Ft-ot egy bérletre? akkor tényleg szarul kereshetsz..
2013. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudsz félre tenni 4-5 ezer Ft-ot egy bérletre? akkor tényleg szarul kereshetsz.."


Budapesten egy bérlet 10.500 Ft-ba kerül... Egyáltalán nem olcsó mulatság! Minden hónapban elég húzós összeg egy minimálbért keresőnek!!

2013. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, te mégis hol élsz? A Marson? Van fogalmad, hogy mibe kerül mondjuk egy 40 kilométeres helyközi buszbérlet egy felnőtt magyar állampolgárnak?
2013. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!