Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg barátnőmnek, hogy állandóan nem tudok vele lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást , mindketten dolgozunk de nem minden hétvégén tudok vele találkozni mivel fáradt vagyok munkám végett másrészt szüleimnek is be segítek a ház körüli munkákban.


Hogyan tudnám ezt neki megmagyarázni hogy ne értsen félre ?

Mert hiába toltok vele 2-3 napot mar a 4.en azt kérdezi mikor erek ra megint. Néha azt erzem hogy nem hagyunk eleg teret egymásnak


2013. szept. 18. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha az elején vagytok a kapcsolatnak akkor érthető a túlzott ragaszkodás... Nem tudtok összeköltözni, hogy ez a probléma ne álljon fent?? Amúgy ha normális hangnemben, stílusban mondod meg neki akkor szerintem evvel semmi gond nem lesz.
2013. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja ismerjük egymást
2013. szept. 18. 08:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk még, picit korai is lenne szerintem
2013. szept. 18. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Leülsz vele és megmondod, h nem tudsz vele annyit együtt lenni. Nem az ő hibája, de te is emberből vagy, aki munka után elfárad és legszívesebben csak végig nyúlna a kanapén.. Ha nem tudja ezt megérteni akkor sajnálom, de nem lesz hosszú távú a kapcsolat. Ám attól függ, h hány évesek vagytok és h a csaj is dolgozik-e?
2013. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell neki különösebben magyarázni. Ha veled szeretne lenni és te éppen nem érsz rá, akkor egyszerűen elmondod, hogy bocsi, de most a szüleimnek segítek, most ezt vagy azt el kell intéznem, DEEE én is várom, hogy találkozzunk ekkor vagy akkor.

Ezt minden normális ember megérti. Az mondjuk fontos lehet (legalábbis nekem, talán más lány is így van vele) hogy ha nem találkozunk pár napig, akkor is érezzem, hogy azért gondol rám a másik. Szóval szerintem nem gond, ha nem találkoztok mindennap, de akkor is beszéljetek telefonon vagy írjatok egymásnak.

2013. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viktor123456 ***** válasza:
Nem fogja felfogni. :-)
2013. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!