Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a barátnőmnek hogy most meg akarom őt dugni, mit szól szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem leszek túl nyers kissé?
2013. szept. 23. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam mit fog szólni?

Ismerem?

2013. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyers vagy. Azt mondd inkább, hogy kivánlak, szeretkezzünk:)
2013. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legszebb rémálmod ***** válasza:
27%
csatt egy füles hülye gyerek.
2013. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Bässz meg, te csődör! Méhszájig tölts ki kemény, eres farkaddal, erőtől duzzad férfiasságod dörzsölje ki hüvelyem!
2013. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélj , inkább kezdd el csinálni.Ha nem akarja , akkor úgyis szól. De ez a "meg szeretnélek dugni" szöveg nagyon szar... :D Bár van olyan lány aki annyira szerelmes , hogy tök mindegy mit mondasz már neki...
2013. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es nagy volt :D


Csak arra gondoltam hogy ettől a "mocskos" szövegtől jobban beindulna ő is.

2013. szept. 23. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Te ismered,hogy erre hogyan reagálna.

Van,hogy én is szeretem a mocskos szöveget szex közben is.:)

2013. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én inkább felpofoználak a barátnőd helyében ha egy ilyen szöveggel indítanál.... Inkább simogasd, dicsérd, mond neki,hogy milyen gyönyörű és mennyire vágysz rá , adj egy csókot a nyakára és ha ő is szeretné akkor belemegy ha nem akkor meg ne erőltesd.

16/L

2013. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnöd akkor -gondolom - már dugtad meg néhányszor. Akkor várhatolag kedvezöen fogja fogadni (föleg ha ugy szoktad megdugni, hogy neki is jo). Ha ez lesz az elsö szerelmes közeledésed, már kérdésesebb. Ilyenkor inkább az elöéletétöl függ. Ha eddig még ennél is ocsmányabban közeledtek felé, lehet, hogy pozitivan értékeli, de nem biztos.
2013. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de, nyers leszel, de nem baj, mi is így szoktuk, nekm a romantika hatására nem hogy aszextől, de az élettől is elmegy a kedvem
2013. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!