Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem képesek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyes emberek felfogni, hogy vége?

Figyelt kérdés

Már elég sok hónapja megismerkedtünk.Ők előtte szakítottak a barátnőjével.Nem váltak el haragban.Közben többször is beszélgettek telefonon,ez később derült ki,mikor rákérdeztem.Ők egy városban laknak,én egy másikban.Ő sosem mondott a csajról semmi rosszat,nem is vártam.Rólam azt mondta,hogy senkinél nem érzett még így,lehet az előző barátnőjét szerette,de az nem szerelem volt.Előtte volt egy rosszabb kapcsolata,ahol megcsalta a lányt többször.A másikat nem.

Ahogyan hallottam az utóbbinak nem is esett jól,hogy mi ilyen hamar összejöttünk.

Mi interneten és telefonon tartjuk a kapcsolatot,mikor nem találkozunk.

Ne akadjatok ki amiatt,amit most írni fogok,nem vagyok facebook függő,és ő sem,de most ezzel van a probléma.

Ő akárhányszor felrak egy képet,a csaj az első,aki tetszikeli.Írt is az egyik alá,hogy milyen jól néz ki.Pedig azt mesélte,hogy a csaj sem foglalkozik azzal az oldallal,és szerinte gyerekes,ha valaki ilyeneket csinál.Újabban szinte mindenre rányom a csaj nála.Ez lehet attól,hogy ő adta alá a lovat?Vagy nem jelent semmit?Ő azt mondta ne foglalkozzak vele.Tényleg ne foglalkozzak vele?



#Facebook #szakítás #rémenősség
2013. okt. 6. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ez az ég világon semmit nem jelent. Valahogy nem tulajdonítanék a dolognak túl nagy jelentőséget. Én is szoktam tetszikelni néha a régi barátnőm képeit mert jó barátságot ápolunk annak ellenére, hogy már neki azóta 2 barátja is volt, meg nekem is volt azóta másik barátnőm. Szóval ha csak ennyiben nyilvánul meg ez az egész akkor azzal ne foglalkozz nagyon mert csak magadat idegesíted vele feleslegesen.
2013. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát, tudod.. én is nehezen viselném, ha a barátom 3 hónapnál előbb túladna rajtam. nem tudom miért, de ennyi gyászidőt úgy érzem megérdemlek, meg az egész kapcsolatunk. főleg úgy, hogy mi sem rosszban váltunk el. jaj, a szívem szakadna meg, de komolyan.

nálam mondjuk épp ellenkező hatást váltana ki, épphogy kerülném a helyzeteket, meg, hogy lássam az oldalának a frissítéseit.

szerintem itt olyan dolog állhatott most elő, hogy a csaj bekerült az "álbarát" zónába. talán még találkozgatnak is a "barát" címke alatt, persze a csaj mindent megtesz, hogy megszerezze, ha nem is komolyan.. akkor csak erre-arra.

nincs mitől félned ha a barátod tényleg szeret. ezt te tudhatod, hogy megcsalna-e szerinted, vagy sem. én is féltékenykedtem mikor a volt nő, újra bejött a képbe, de 100%ig tudtam, hogy soha nem csalna meg.

2013. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ennek a csajnak azóta nem volt senkije.Tavasszal megmondta a barátomnak,hogy még szereti.Az a baj,hogy én ezeket a facebookos dolgokat szóvá teszem,mert inkább legyen tisztában a dolgokkal,mint vakon élni.Mikor a barátom kirakta,hogy kapcsolatban,a csaj akkor is rakott oda egy kacsintós smilyet.Úgy érzem nem tartja tiszteletben,hogy vagyok.És még sorolhatnám mik voltak.
2013. okt. 6. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:

persze mert a volt barátnők előnyt élvezhetnek.. főleg, ha jóban maradnak. megbeszélik az új dolgokat, sok esetben lehet neki panaszkodik rólad stb. nem egy jó dolog, én olyankor hanyagolom a voltokat, épp ezért..

mióta lett köztük vége?

2013. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Annyit tudok,hogy eleinte kérdezgette mi van köztünk,majd azt,hogy hogyan állunk.Akárhányszor összefutottak,a csaj kérdezett rólunk.Ő annyira más,mint én.Külsőre is.Idősebb is.

Egy éve szakítottak.A barátom mondta neki,hogy néha egy egy üzenetet,hogy ki hogy van.Akkor most nem értem ezt a sok tetszikelést hirtelen.

2013. okt. 6. 15:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja igen,és ha szóvá teszem neki,ideges lesz,és ő van megsértődve.Hogy kombinálok,begondolok dolgokat.
2013. okt. 6. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, már egy éve vége.. akkor nem hiszem, hogy van mitől tartanod, akkor az egy elég régi ügy. lehet tényleg csak érdeklődik, mégiscsak együtt voltak.
2013. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,de egy darabig nem csinált semmi facebookon.Most pedig még hozzá is szólt egy képhez.Mióta együtt vagyunk,ilyen nem volt.
2013. okt. 6. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
hát, ha gyakorin ebből kérdés született, akkor végül is tudod a választ. nem bízol benne eléggé nem? az meg gondolom nem véletlen..
2013. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem bízom benne,mert ha megemlítem neki,ideges lesz.Miért?
2013. okt. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!