Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes egyből a leányzót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyből a leányzót levakarni, ha házasságot meg gyerekeket kezd emlegetni?

Figyelt kérdés

#szakítás #lány sztornó
2013. okt. 27. 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Na látod, akkor a te esetedben egyértelmű, hogy alapvető véleménykülönbségről beszélünk.

Szerinted a házasság kihasználás, szabadság elvesztése. Innentől kezdve nincs miről beszélnetek, nem közösek a céljaitok. Minél hamarabb beszéljetek, hogy a lány ne pazarolja rád az idejét.

2013. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző barátnőm kábé másfél év után kezdte emlegetni a dolgot, gyakran beszélt esküvőről, meg hogy milyen szép menyasszony lenne stb. Ekkor kezdtem elveszteni az érdeklődésemet. Két év után vége lett... Persze, ahogy valaki írta, el lehet lavírozni így évekig, de aztán nem lepődjünk meg azon, ha egyik reggel arra ébredünk, hogy a csajunk bejelenti, akkor ő most megy, mert úgy néz ki, hogy valaki hajlandó elvenni... :)
2013. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Veled súlyos gondok vannak! Nem elsősorban az, hogy nem vagy családcentrikus az még nem gáz. De hogy ennyire ellene vagy és feltételezed, hogy egy nő azért akarna veled összeházasodni és gyereket hogy megfogjon az a te sötétségedre vall. Szerencsétlen csaj, nagyon sajnálom!
2013. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én bizony az első randikon szoktam beszélni arról, hogy szeretnék majd házasságot és gyerekeket. De általánosságban beszélek róla nem úgy, hogy na figyelj ez a menetrend 2 év mulva elveszel utána jönnek a gyerekek. Ha meg valaki ezért képes felrúgni egy 2 éves kapcsolatot mert a csaja szeretne előrelépni a kapcsolatban az szerintem meg is érdemli, hogy egyedül maradjon. Ezért keresek én eleve olyan partnert aki rohadt messze áll tőletek felfogásban. Igenis kilépnék abból a kapcsolatból ahol nem akarnak elvenni és gyereket sem.
2013. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Érdemes, igen. Barátnőből még lehet bármennyi,de szabadságból csak egy van...és az drágább az aranynál. Senki kedvéért ne add fel a függetlenséged: a házasság nem villamos ,nem lehet csak úgy kiszállni belőle mint egy kapcsolatból. Nagyon helyesen teszed, ha megspórolsz egy válást.
2013. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Téged kéne levakarni a Földről!
2013. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!