Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még más is,...

Rajtam kívül van még más is, aki férfi nélkül képzeli el az életét? Nem akar házasságot, gyerekeket csak jó munkát, nyugalmat és jó keresetet.

Figyelt kérdés

Nagyon kiábrándultam a férfiakból már kb 6hónapja, azóta kerülöm őket és egyáltalán nem hiányzik. A szex részével magam törődök, nem hiányzik pasi.

Van még valaki, aki nem akar férjhez menni és nem akar olyan családot?

Ne ítéljetek el légyszi. Csak egy kérdés.


2010. aug. 4. 19:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Én gyerekeket szeretnék,de férjhez menni soha nem fogok.(köszönhetem elhatározásom édesapámnak,aki hazavágta a kamaszkorom)a jelenlegi párommal 4éve vagyunk együtt,nagyon rendes és normális,de megmondtam,hogy nem fogok hozzámenni.Szerintem papír nélkül is lehet szeretni egymást!
2010. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem ítéllek el, én is így képzeltem el. Egészen addig, amíg meg nem ismertem a férjem. :)
2010. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem előbb utóbb minden nő akar családot, gyerekeket.Anyum munkatársa vérbeli szingli, kinézett magának egy borzasztó jóképű férfit.Kerek perec elmondta neki, hogy gyereket akar tőle, de sem a nevét sem a tartásdíjat nem akarja, csak egy gyereket.Gyönyörű lett a kisbaba és nagyon jól élnek.Lehet ő csinálta jól?Jó munkahely, saját autó, lakás, nyaralások...Persze jogos, hogy mi lesz a kislányból, fájni fog neki, hogy csak neki nincs apukája, de lehet , hogy ő járt jobban, hogy nem szenvedte végig a szülei válását, hiszen manapság rengetegen válnak.
2010. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Én igen.Kezdem azt a reményt is elveszíteni,hogy lesz egy normális fiúm.

Már kb 3-4 éve azon a véleményen vagyok,hogy nem kell nekem se gyerek, se házasság semmi.Csak jól tudjak megélni, a keresetem jó legyen.-így akkor bárhova tudnék menni utazgatni.Szabad lennék. Lehet azért van ez, mert sosem szerettem a kötelezettséget.én a szabadságot szeretem.

18l

2010. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

Nos nem,de nincs azzal semmi problémám,ha valaki így dönt.

Gyereket viszont én sem szeretnék.

2010. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Igazából, ha párommal vége lesz a kapcsolatnak (vége lesz, mert két külön világ vagyunk sajnos, de addig is együtt maradunk, amíg jó), nem hiszem, hogy egyhamar keresnék magamnak mást. Lehet, hogy nem is lesz. A mai férfiak, tisztelet a kivételnek, nagyon mások. Nekem nem álmom a család, csak egy biztos kapcsolat, de ilyen példák mellett nem mernék belevágni újba. Így is beteg vagyok, és csak rontana a helyzeten, ha olyan férfit fognék ki, aki nem érdemel semmit.
2010. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Van, meghozza tobb ezer ferfi...


De, amugy en sem akarok csaladot, ferjet. Lehet, hogy meg valtozik, de egyelore igy latom, képzelem el a jovomet.

19/L

2010. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Én szeretnék esküvőt, meg "papírt" meg minden :)

Viszont az árnyoldala, hogy sosem vágytam gyerekre, a mai napig sem. Imádom őket, sokat álmodom gyerekekkel, gondolkodtam, hogy talán itt az idő, de nem.

Nagyon sokat vigyáztam kisgyerekekre, szeretem is őket, de jóérzés este vagy másnap visszaadni az anyukájának :)

szerintem van olyan, hogy valaki nem képes anyának lenni. Még akkor sem, ha már szült ( sajnos tapasztalat).

28/N

2010. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%

Volt ilyen időszakom nekem is. Kivettem egy lakást, tanultam, dolgoztam, szexeltem a nyitottabb barátaimmal és barátnőimmel. Azt gondoltam, ez az igazi élet, nem is akarok soha mást.

Egy idő után viszon üresnek éreztem ezt. Este a sötét lakásba mentem haza, nem tudtam senkivel egy szót sem váltani. Nem volt értelme elpakolnom, főznöm, egyáltalán semminek. Leültem és végiggondoltam a dolgot. Rájöttem, hogy hosszú távon nem jó ez így. Hogy ha elesnék és megsérülnék, elveszteném az eszméletem, ott véreznék el a lakásomban és senkinek nem tűnne fel. Vagy ha nem: macskákkal venném körül magam öregségemre és életunt vénkisasszony lenne belőlem.

Köszönöm, ezt nem kérem. Ma a párommal élek együtt, megőrjít, kiborít, de sokkal boldogabb vagyok, mint előtte. Örömöm, bánatom megoszthatom vele. Hófehér, uszályos ruhában megesküdhetek vele. Nem olyan rossz az a párkapcsolat :)

2010. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Én is pontosan így érzek mint te kedves kérdező :(
2010. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!