Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen ember az aki a barátját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az aki a barátját válassza, a nője helyet? Hogy lehet valaki ennyire befolyásolható?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 06:46
 1/9 viktor123456 ***** válasza:
Milyen nő az aki választásra kényszerít? :-)
2013. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha választanom kellene az ember között akit 6 éve ismerek és még sose csalódtam benne és a nő között aki x idő után azt hiszi, hogy csak úgy bratyiból a barátom az az ember egy percig se haboznék.
2013. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igazi barátok értékesebbek mint egy barátnõ. Utóbbiból sok lehet, barátot viszont nehéz találni. Egszer én is a nõt választottam a barátaim helyett és egy életre megtanultam ezt a leckét! 30F
2013. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez elég összetett hogy itt kérdezd meg, hisz helyes választ úgy sem fogsz kapni. Rengeteg részletet kellene leírnod, 2 mondatból nem lehet megállapítani. Sok minden kell hozzá:

- Kor

- Hány éve barátok

- Milyen jó a barátságuk

- Mind2 fél ismerete

- Sőt még téged is ismerni kellene ahhoz hogy normális választ lehessen erre adni.

2013. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ember az aki válsztásravkényszeríti a másikat..

A férfiak, és nők egy ideig jönnek-mennek míg a baratságok általában örökké tartanak...

KOMPROMISSZUM

2013. okt. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jó barát mindig ott van veled, a nő mindig változik. Így egyértelmű hogy melyik a fontosabb.
2013. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sose hanyagold el a barátaidat egy kapcsolat miatt mert ha vége a kapcsolatnak ki fogja letörölni a könnyeidet??
2013. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyilván szituációtól függ, de én, mint nő bármikor egy többéves barátságot választanék egy pasi helyett.

Barátokat, igazi, jó barátokat nagyon nehéz találni, főleg 20 éves kor felett, párkapcsolatot meg egy szociális, kommunikatív, közvetlen ember bárhol talál.

2013. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, az a nő, vagy férfi, akivel összeillünk, nem vár el választást, hanem a barátaimmal együtt fogad el, sőt segít ápolni azt a barátságot...

Amelyik nem, azzal nem illik össze az ember, hiszen madarat tolláról, ember barátjáról...

2013. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!