Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a pasit akibe fülig bele vagyok zúgva, de ő nem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és jóban voltunk amíg meg nem tudta .
2013. okt. 28. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
regula az fontos.
2013. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Foglald el magad valamivel
2013. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a házi feladatoddal inkább.
2013. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Foglald el magad. Én azért szeretek dolgozni mert egyedül a munka az ami segít abban hogy eltudjam felejteni azt a lányt akibe fülig szerelmes vagyok de csak látásból ismerjük egymást, meg kb köszönő viszonyban vagyunk. Egy időben próbáltam közeledni hozzá, de nem lehetett, mert mégis munkahelyről volt szó még régi munkahely én dolgozó ember voltam ő meg diák pedig csak 3 év köztünk a különbség de nem lehetett köztünk semmi mert féltettem az állásom.

Most párnapja láttam őt hogy a barátjával kézenfogva sétálnak és akkor annyira szíven ütött hogy már 2 hete megint rágondolom kivéve az új munkahelyemen ahol annyira leköt a munka hogy jól is érzem magam, pedig nem egy álom munka és amint végzek vagy hosszabb szünetet tartok mert épp nincs semmi tenni való, akkor egyből eszembe jut és akkor megint rossz lesz minden. Egész nap meg mégsem maradhatok bent, mert nem fizetik ki, plusz figyelik azt mikro lépek ki a portán a kártyával mert az alapján számolnak el mindent. De egy idő után jobb lesz mert nekem valamivel könnyebb már mint 1 hete, de ez mindenkinél máshogy van sajnos.

2013. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi talán bejön ,de midenről ő jut eszembe .
2013. okt. 28. 23:16
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Tölts több időt a barátaiddal ismerj meg másokat is.
2013. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megúsztál egy kapcsolatot ami sok veszekedéssel és csalódással jár. Irigyellek
2013. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!