Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnôm nem akar megbocsájtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnôm nem akar megbocsájtani nekem mert megcsaltam. Csak simán dobjam a csajt, mert jobbat érdemlek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 19:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem zavar, hogy esetleg nőktől származik a válasz? :D

Mellesleg a kis lábujjam körmével sem vagy egy szinten, úgyhogy te csak ne ugass, szánalmas vagy.

2013. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nekem kapcsolatom van egy FÉRFIVAL, aki nem olyan gerinctelen alja disznó mint te. Amúgy tudom ki vagy, és csak hogy megnyugodj a barátnőd épp lelépni készül egy másik pasival... aki szereti.
2013. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Választ vártál,nem?Megkaptad.

Mindenkinek szíve joga olyan véleményt formálni,ahogyan ő gondolja.Az már más kérdés,hogy neked ez nem tetszik,mert egy kifordított világod van.

2013. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 BlackSword ***** válasza:
100%
Én is jót nevetek rajtad... Bár magadévá tehetnéd azokat az erényeket, mint becsület, tisztelet, szerénység... De most hogy jön ide az ország??? Komolyan??? Szexről volt szó... Bár mostmár értem a "másról beszél, mint acigány mikor a bor árát kérik" mondást...
2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
;-)
2013. nov. 1. 19:45
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
még szép,hogy jobbat érdemelsz. hagyd ott és keress egy másikat. ha majd azt is megcsalod és esetleg az sem bocsájtana meg akkor hagyd ott azt is és ne is foglalkozz többet lányokkal. vagy szerintem már mostantól legyél homár.
2013. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem bocsát meg, hiszen megcsaltad! Normális ember nem bocsát meg ilyesmit...


Nem, nem érdemelsz jobbat. Az érdemel jobbat nálad akit megcsaltál.


Remélem felfogtad a lényeget, itt te vagy a rossz, és nem az a lány akit megcsaltál....


Valami nem stimmel nálad, ha komolyan felteszel egy ilyen kérdést...

2013. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Anika Indigo ***** válasza:
100%

igen, "dobd" őt

de azért mert Ő érdemel jobbat...

2013. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező ? ....

Ugye te sem gondolod komolyan ,hogy jobbat érdemelsz ? !

Én úgy gondolom ,hogy az ilyen csapodár típusok ,mint te nem érdemlik meg ,hogy bárki is legyen mellettük . Aki képtelen a hűségre annak nem való párkapcsolat .

32/f

2013. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten, hogy te mekkora taigetosz pozitív vagy... A szakadékba veled!
2013. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!