Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tanácstalan vagyok, mit tegyek? Beszéljem meg vele valahogy vagy pedig szakítsak vele? És ha beszéljem meg vele akkor hogyan? Bocsi ha nagyon hosszú lesz, de ez nagyon fontos

Figyelt kérdés

Kezdem talán a legelejéről. Több mint 7 hónapja összejöttem egy fiúval.Elkezdtünk járni,nagyon jó volt minden. Aztán kezdődtek a problémák,összevesztem a barátnőmmel. Végül a többi barátommal is alig tartottam(tartom) a kapcsolatott a fiú miatt. Nagyon szeretem,5 hónapja jártunk mikor lefeküdtünk egymással. Megtiltotta hogy a barátaimmal menjek el helyekre,nemengedi hogy a legjobb barátnőmmel akivel időközben kibékültem beszéljek,hogy találkozzak vele, mert biztos,hogy miatta szakitanánk.

Közben nem veszi észre magát,tudom,hogy én sem vagyok 1 szent,követtem el hibákat,de ő is. Azt mondta,hogy vele megbeszélhetek dolgokat amit miatta nembirok a barátnőimmel. Elejében igy is volt,de mostanában ha valami komoly dologról akarok beszélni akkor nevet,vagy beírja hogy xD vagy LOL vagy valami ilyesmit. Állandóan játszik számítógépen valami játékot,alig ír szóval másról se nagyon birunk beszélni. Megismerkedett másik országból való lánnyal és olyanokat irkálnak egymásnak játékban,hogy megáll az eszem. Közben én nem chatelhetek senkivel még a legjobb barátnőmmel sem. Tudom,hogy én is hibás vagyok,hogy idáig fajult a dolog,de nagyon szeretem. Mindennél fontosabb nekem. Én 15/L ő 16/F

Azt hiszem ennyi a mi kis történetünk,de ha van még valami akkor majd leírom. :(


2011. jan. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgetnék másokkal, amíg ő a lánnyal vagy a játékkal van elfoglalva.
2011. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondanám neki hogy ez így nem mehet tovább. És válasszon hogy vagy én vagy a játék meg a másik csaj. Lehet elgondolkozna hogy mit választ. Ha nem téged akkor meg nem is érdemes vele lenni.
2011. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Irjatok még,hogy veletek volt már ilyen?
2011. jan. 21. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló:

Velem nem, de a barátnőmmel igen.

Ő megkérdezte a játék vagy én .. És a fiú őt választotta és nagyon ritkán játszik már:)

2011. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, aki a saját fiúrokonaimra is féltékeny volt, de hogy a barátnőidtől is tiltson...
2011. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem szinte ugyan ez volt, sajnos. Én először megpróbáltam vele megbeszélni a problémámat, de ahelyett, hogy átgondolta volna, hogy talán még nekem is lehet igazam, vagy megsértődött vagy kiröhögött. Képtelen volt belátni, hogy ő sem tökéletes, és bármi történt is, mindig én voltam a hibás. 8 hónapig voltunk együtt, és egyáltalán nem bántam a szakítást.


Hogy valami hasznosat is mondjak: először próbáld meg vele megbeszélni mindenképpen, reméljük lesz haszna, de ha úgy jársz, mint én, és mind hiába, akkor bizony jobban jársz, ha szakítasz. :(:)

2011. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:43

Oké,megpróbálok vele beszélni. Ha nem ér semmit akkor azt teszem amit te. :(

2011. jan. 21. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, egy évig tűrtem, reméltem, hogy változik (2,5 évig voltunk együtt, abból az első másfél évben nem volt ilyen, ezért hittem a csodákban). Fiúkkal nem beszélhettem semmilyen formában, ha elmentünk pár havonta a haverjaival valahová, rám szólt 15 perc beszélgetés után (hozzáteszem, számítógépes játékokról volt szó) hogy most már ne beszélgessek, az este további részén meg hozzám sem szólt.. Nem lehetett megbeszélni, semmiféle kompromisszumra nem volt hajlandó, a kapcsolatnak pedig vége lett. Most pedig megtaláltam azt, akinél jobban hozzám illőt keresve se találnék. Azt sem tiltja, hogy nélküle bulizzak, mint ahogy persze én sem, mert bízunk egymásban. Bizony ilyen is van.

22/L

2011. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!