Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha haraggal, csúnyán váltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha haraggal, csúnyán váltam el az exeimtől akkor soha nem fog megnyugodni a lelkem? Nem vagyok képes normális ismerősi viszonyt sem ápolni velük. Mintha meghaltak volna számomra. Mégsem vagyok nyugodt mert az emlékük kísért.

Figyelt kérdés
Egyikkel sem beszéltem azóta. Ez már mindig így lesz, hogy fájdalommal, haraggal és mélységes szomorúsággal gondolok rájuk? Vagy még mindig nem zártam le magamban? Ti milyen érzésekkel gondoltok az exeitekre, a kapcsolatotokra hosszú idő elteltével?

2013. nov. 12. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokáig így voltam vele én is, de tudatosan végig gondoltam azt, hogy mi volt az én szerepem ebben a kapcsolatban, ami a szakításhoz vezetett. Felismertem a hibáimat, tanultam belőle, elfogadtam, lezártam és elengedtem őket. Amíg nincs meg ez a folyamat, nem leszel képes "normális" párkapcsolatra. Fájó, de érdemes keresztül menni ezen a folyamaton, "megtisztulni".
2013. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ő eljátssza hogy haragszik rám, pedig semmivel sem érdemeltem ki. Szakításkor tök normálisan tudtunk beszélni. 2 nap múlva meg már úgy beszelt velem, mint az ellenségével. úgyhogy semmilyen viszonyt nem ápolunk, mert nem szívesen társalgok egy olyan emberrel, aki ennyire ellenszenves velem. De ha rá gondolok, jó érzés tölt el, mert a régi együtt töltött évek emléke erősebb, mint a szakítás utáni 1 hété.
2013. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából az lenne jó, ha exekklel kapcsolatban a kellemesen együtt töltött hónapok, évek jutnának eszedbe, nem pedig a haragos egymástól eltávolodás, válás.


Nem kell velük ismerősi viszonyt sem ápolni, de ilyen helyzetben nekem megnyugtatná az a lelkem, ha tudnám hogy ők sem haraggal v. gyűlölettel tekintenek rám.


Facebookon írhatsz nekik, engem egy ilyen szintű válasz is megnyugtatna: "Igen, kapcsolatunk lezárása után egy ideig tényleg utáltalak, de most már sikerült túl lépnem rajtad, tényleg voltak szép együtt töltött hónapjaink, most már nem haragszom rád."

2013. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!