Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normalis az exem, de szeretem es hianyzik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb.1 honapja szakitottunk, (az en hulyesegem miatt) nem is gondoltam ra csak az utobbi par napban es nagyon hianyzik, meg mindig szeretem! 4 honapig voltunk egyutt. Azt szeretnem, ha megint egyutt lennenk, viszont az exem azt mondta, hogy csak akkor lenne ismet velem, ha lefekszekudnek vele, mondvan engem szeretett az osszes baratnoje kozul, megis megbantottam, es mar ideje lenne amugy is megtortenni a dolognak. Tudom, h benne van a pakliban hogy csak arra kellenek, probalom kiverni ot a fejembol, nem ra gondolni, de nehez ugy, hogy minden nap a hazuk elott megyek el, es latom ot. Mit tegyek hogy elfelejtsem? Vagy kezdjuk ujra, beszeljek a fejevel?:s 15l es 15f
2013. nov. 11. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

tipikus esete annak h éppen téged zsarolnak


ne engedj neki ha csak nem akarsz még nagyobb fájdalmat magadnak ....

tuti csak egy strigula leszel neki, és a végén eldob


ezt szeretnéd ?


am megjegyzés

a szexnek akkor legyen helye az életedben mikor te is akarod és megértél rá testileg és lelkileg is - nyugodtan várhatsz még pár évet vele ....

és van egy normális partnered akit szeretsz és várhatóan nem dog el az esett után !!!

2013. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd nem ér ennyit a srác ,inkább kerüld el a házukat menj hosszabb úton... Csak gondolj ara hogy eggy kapcsolatot akar rendbehozni azzal hogy elvárja tőled a szexet.... nem is lenne baj ha szexeltek, de ne ilyen nevetséges indokból... ilyen korban akkor feküdjön le az ember a másikkal ha szeretik egymást és a kapcsolatuk szex nélkül is működőképes.. a szex inkább legyen ráadás jutalom a jó kapcsolat mellé mint hogy akkora erővel bírjon hogy visszahozza az exedet.....
2013. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az általad leírtakból azt látom, hogy a srác önző és egyáltalán nem miattad akar veled lefeküdni, hanem önmaga miatt. Ezen gondolkodj el.

Pontosan ugyanennyi idős lány voltam én is, amikor jártam egy akkor 18 éves sráccal. Nem volt rossz kapcsolat, pettingeltünk is olykor és többször felhozta, hogy nagyon szeretné, ha már kipróbálnánk a szexet, betárgyalva engem úgy erősen, hogy még van fél éven ahhoz, hogy 16 éves legyek és az már felnőttnek számít. Mindemellett sokszor vettem rajta észre azt is, hogy a pettingek sem úgy zajlottak le, hogy egymásnak örömöt okozzunk érzelesen, hanem csak úgy sablonból ment az egész.

Jól is tettem, hogy nem feküdtem le vele akkor.

Az utóbbi egy évben került elő az életembe újra, többször kihívott üdítőzni, de akkor még jobban megerősödött, hogy továbbra is egy nagyon gyerek jelleme van: többször késett másfél órát úgy, hogy közben a haverokkal focimeccset nézett, én pedig kinn vártam a -20 fokban, illetve 8-10 kávézós alkalom után sem ajánlotta fel, hogy egyszer is ő fizesse a kávémat, ami kb. 39 forint lett volna. És így akar nekem 32 éves fejjel komoly kapcsolatot ajánlani.

Nagyon jól tettem, hogy akkor sem, most sem mentem bele semmibe. Elmondtam neki, hogy nagyon jól tudja, hogy soha sem utaztam a vagyonra, egy egyszerű dolgos ember vagyok, de részéről most sem érzek abszolút semmi kötődést, érzelmi plusszt.

2013. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: meg merem kockáztatni, hogy kijelentsem, hogy az első alkalomnak egy nő esetében 17-20 év között kellene megtörténjen. Nagyon gyerek még az ember 15 évesen, akkor is, ha már átlát sok mindent, de nem biztos, hogy mindig jól.
2013. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hagyd rá... Anno én is visszamentem az exemhez, bár nem emiatt, mert hiányzott. Már az első kapcsolatnál is erőltette a szexet (szűz voltam, nem akartam), de nem hagytam magam. Először azért szakítottunk, mert én hazudtam neki azzal kapcsolatban, hogy nem mondtam el senkinek se, hogy ő anno azért kért szünetet, mert egy másik lány felkínálkozott neki, csak aztán annak a lánynak nem kellett.. A második kapcsolatnál én dobtam őt, majd pár évvel később visszahallottam, hogy "Szűz Mariska" vagyok, mert nem voltam hajlandó lefeküdni vele a 2. kapcsolatban se. Egyáltalán nem volt belém szerelmes. Így utólag (kb. 6 évvel később) egyáltalán nem bánom, hogy nem feküdtem le vele. Nem éreztem magam rá készen, jól tettem, hogy nem tettem meg vele.

Ha úgy érzed, hogy nem akarod, nem kell megtenned. Lesz másik pasid, ne aggódj!

2013. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5os valaszolo: igen, nalunk is hasonlo volt a helyzet...


Es ami a legszebb az egeszben, hogy ma kiderult, hogy baratnoje van, de azert jo lettem volna, tegnap is irt, hogy mi a helyzet stb. a szokasos dumak amivel egy lanyt vissza lehet szerezni, de nem adtam magam konnyen, ereztem, hogy vmi nem stimmel.... Most feltekeny is vagyok es kicsit a lanyra, de reszben sajnalom, mert nem akarom h naala is ilyen legyen a helyzet, de az o dolga. Mas reszrol az exemet meg tudnam folytani egy kanal vizben, de hianyzik, ma lattam es beszeltem is vele, nagyon megvaltozott...:/ mit kene tenni hogy elfelejtsem?

2013. nov. 12. 16:59
 7/7 anonim válasza:
Minél messzebb elkerülni őt.
2013. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!