Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igaz-e, hogyha kilépsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, hogyha kilépsz egy kapcsolatból, ahol szeretted a párodat, akkor a következő kapcsolatod halálra van ítélve?

Figyelt kérdés
Nehéz szívvel, de kiléptem egy kapcsolatból, és bár még ma is hatással van rám a férfi, de úgy éreztem, meg kell tenni, tovább kell lépni. Megkértem, hogy ne keressen, amíg hatással van rám, hogy túl tudjak lenni rajta. A barátnőim azt mondják, egyelőre hiába ismerkednék meg bárkivel, az a kapcsolat eleve halálra lenne ítélve. Úgyis csak a régit keresném az újban, meg ilyesmik. Igazuk van? Az elsőt, akivel most összejövök, úgy kell néznem, hogy úgyis hamar vége lesz?

2013. nov. 16. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ne kezdj semmibe bele, amíg nem vagy túl a régin.

Egész emberként indíts csak el valami újat.

2013. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban igaz lehet. De sok függ attól függ milyen típus vagy. Vannak akik úgy tudják elfelejteni könnyebben ha rögtön van más helyette. Meg persze az is számít milyen az illető. "A múltat csak úgy lehet eltemetni magunkban ha valami sokkal jobbat ölelünk magunkhoz". Ha megtalálod azt aki megüti az exed szintjét vagy még jobb is nála akkor már könnyen fog menni a felejtés.
2013. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, amit írtok, és köszönöm is, csak valahol ördögi körnek érzem a dolgot, hiszen amíg nem vágok bele valami újba, addig nem is tudhatom, hogy az az ismeretlen jobb lesz-e vagy sem.
2013. nov. 16. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Ne félj tapasztalni és élményeket gyűjteni! Nem kell rögtön kapcsolattal kezdeni, most csak ismerkedj, flörtölj, pasizz élvezd az életet a többi jön magától. Neked csak figyelned kell magadat, milyen hatással lesz rád. Ha nem érdekel különösebben senki akkor még nem állsz készen egy új kapcsolatra. Viszont ha türelmes vagy az is megeshet, hogy szép lassan beleszeretsz valakibe. Adj időt magadnak. :)
2013. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!